منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پاراگوئه قرار است چارچوب نظارتی رمزارز خود را معرفی کند

پاراگوئه قرار است چارچوب نظارتی رمزارز خود را معرفی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پاراگوئه قرار است چارچوبی را معرفی کند که استفاده و تجارت رمزنگاری را در سراسر کشور تنظیم می کند. بر اساس به روز رسانی اخیر، سنا سرانجام چند روز پیش لایحه ای را تصویب کرد تا توپ را به حرکت درآورد. در بیانیه، چارچوب نظارتی مذکور به شرکت‌ها و بازرگانان در پاراگوئه این امکان را می‌دهد تا در مورد قوانین حاکم بر دارایی و سایر جنبه‌های مرتبط مانند مالیات شفاف‌سازی کنند. این لایحه ابتدا در ماه مه به کنگره ارائه شد و سپس به سنا تصویب شد.

پاراگوئه آژانسی برای نظارت بر فعالیت‌های ارزهای دیجیتال تشکیل خواهد داد

در این لایحه، نویسنده، فرناندو فاستی، اشاره کرد که کشور با تشکیل وزارتخانه‌ای که همه جنبه‌های بازار کریپتو را بررسی می‌کند، عملکرد خوبی خواهد داشت. همچنین وزارت صنعت و بازرگانی مذکور بر فعالیت بازار در بازار نظارت خواهد داشت. بخش باقی مانده از نصب این لایحه به عنوان یک قانون، امضایی است که توسط رئیس جمهور پاراگوئه، ماریو بنیتز، الصاق خواهد شد.

بر اساس گزارش تفصیلی کنگره، این لایحه تمام جنبه‌های دارایی‌های دیجیتال از جمله نگهداری، مبادله و استخراج را شامل می‌شود. جنبه های دیگر شامل مدیریت و واسطه است. یک ایستگاه خبری محلی همچنین اشاره کرد که شرکت‌های ارز دیجیتال به همان دسته مالیاتی که در اوراق بهادار هستند اضافه می‌شوند. با این کار، از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف می شود و به جای آن، مالیات بر درآمد پرداخت می شود.

لایحه توضیح داد

این لایحه همچنین شامل میانجیگری بین معدنچیان و شرکت های تامین کننده برق محلی در پاراگوئه بود. معدنچیانی که می خواهند فعالیت خود را آغاز کنند، باید مصرف برق خود را ترسیم کرده و به آژانس مسئول تامین برق در کشور ارائه کنند. اگر معدنچیان از نظر میزان مصرف برق پیش‌بینی‌شده و میزان مصرف خود نکول کنند، اداره برق ملی از آنها حذف خواهد شد. اگرچه این لایحه کاهش قبوض معدنچیان در سراسر پاراگوئه را مورد بحث قرار داد، اما همچنین اشاره کرد که این شرکت‌ها در مقایسه با صنایع در بخش‌های دیگر هزینه بیشتری را پرداخت خواهند کرد.

در بررسی خود، نویسنده این لایحه، Facetti، اشاره کرد که به دلیل تعداد اضافه و تفریق هایی که در صورتحساب اصلی انجام داده اند، قابل ارائه به نظر می رسد. برخی دیگر از سناتورها با این لایحه مبنی بر حذف فرصت های شغلی احتمالی برای ساکنان پاراگوئه مخالف بودند. سناتور دیگری نیز اشاره کرد که این صنعت انرژی بسیار بیشتری نسبت به تعداد مشاغل آزاد مصرف می کند که قصد ایجاد آن را دارند. این مرحله پاراگوئه را در میان کشورهایی قرار می دهد که به دنبال تنظیم جنبه رمزنگاری خود هستند.