منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • “پادشاه روم ها” رومانی ارز رمزنگاری شده Gipsycoin را ایجاد می کند

“پادشاه روم ها” رومانی ارز رمزنگاری شده Gipsycoin را ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Gipsycoin در اوایل ماه اوت با قیمت پایه 0.00001 دلار راه اندازی شد.
• رومانی می تواند پذیرش ارز رمزنگاری شده را در سطح شرکت افزایش دهد.

دانیل سیوآبا “پادشاه روم ها” اعلام کرد که ارز رمزنگاری شده ای تحت عنوان Gipsycoin راه اندازی کرده است. تاجر رومانیایی آرزوهای خوبی در بازار ارزهای رمزنگاری شده دارد و بدون شک می خواهد آنها را در این کشور ادغام کند. Cioaba امیدوار است که توکنی که چند هفته پیش ایجاد شده است ، انتقال وجوه بین جوامع رومانی را در سطح جهان پل کند.

این تاجر ادعا کرده است که این توکن به وسیله ای برای پرداخت بین کارآفرینان و علاقه مندان به رمزنگاری در رومانی تبدیل می شود.

سرمایه گذار رمزنگاری در رومانی درباره پروژه جدید رمزنگاری صحبت می کند

گیپسی کوین

Cioaba وب سایت خود را برای نشان دادن برنامه رمزنگاری و اهدافی که امیدوار است در کشور برآورده کند ، ایجاد کرده است. پروژه Gipsycoin همچنین با هدف حل مسائل دیگر در رومانی ، مانند فقر شدید با موسسات خیریه انجام می شود.

Gipsycoin 2 درصد از سرمایه بازار خود را در اختیار بدترین جامعه های رومانی قرار می دهد. این توکن همچنین پروژه های آموزشی را برای همه کودکان کشور تأمین می کند.

وب سایت Gipsycoin همچنین بیان می کند که این توکن به عنوان یک ارز عمومی برای برنامه های آموزشی و سرمایه گذاری های منفعل عمل می کند. Gipsycoin در کشور در شبه جزیره گالوانیک ایجاد می شود تا به نفع شهروندان باشد.

با این حال ، این توکن همچنین برای معاملات کشورهای همسایه با رومانی مورد استفاده قرار می گیرد. پروژه رمزنگاری در هفته اول ماه اوت راه اندازی شد و تا کنون ، موفقیت آمیز بوده است.

Daniel Cioaba در مورد توکن Gipsycoin صحبت می کند

دانیل سیوآبا ، خالق رمزنگاری و تاجر معروف در کشور ، گفت که این توکن از زمان راه اندازی استقبال خوبی داشته است. Cioaba تخمین می زند که بیش از 1600 نفر Gipsycoin را برای سرمایه گذاری های منفعل یا حمایت از موسسات خیریه پذیرفته اند. ارزش اولیه این توکن 0.00001 دلار بود و انتظار می رود با گذشت بیش از یک هفته از زمان عرضه ، افزایش یافته و همچنان در حال افزایش است.

Cioaba می خواهد پذیرش توکن را در بخش تجاری افزایش دهد و در نتیجه پرداخت های مجازی را عادی کند.

به گفته کانال تلویزیونی خصوصی ProTV ، توکن رومانی Gipsycoin دارای سرمایه اولیه 50،000 یورو است. تمام این پول توسط “پادشاه روم” به همراه شرکایش سرمایه گذاری شد. پروژه رمزنگاری در کشور ممکن است با افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در بین شهروندان کار کند.