منو سایت

ویژگی های مجازی NFT در حال رشد است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در Next Earth ، ماکت مجازی زمین در اتریوم ، بازار دارایی های مجازی در حال رونق است. در اولین ITO جهان ، کاشی های زمین مجازی به هزاران خریدار فروخته شد. تاکنون بیش از 1.1 میلیون دلار اموال مجازی فروخته شده است. این به دلیل افزایش تقاضا برای NFT است زیرا مردم به دنبال فرصت های کمیابی هستند که چیزی بیش از یک دارایی دیجیتال دیگر را نشان می دهد.

این شامل فروش استادیوم های اصلی و ساختمان های معروف ، به همراه ده ها هزار هکتار مجار است. بخش زمین در بلاک چین یکی از مواردی است که NFT ها در حال حاضر در حال پیشرفت گسترده هستند. کمیابی و کمیابی دو ویژگی هستند که باعث می شود کالکشن هایی مانند هنر و شراب به طور گسترده مورد توجه قرار گیرند ، اما جنبه دیگری نیز وجود دارد که املاک مجازی را بسیار جذاب می کند: مالکیت.

در دنیای کمیابی دیجیتال ، توکن های غیرقابل انعطاف نشان دهنده دارایی های منحصر به فرد هستند-بر خلاف ارزهای رمزنگاری شونده مانند بیت کوین با ارزش معادل مبادله می شوند.

مزایای NFT های مالکیت مجازی

زمین مجازی نیز به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری محبوب برای کسانی که به دنبال تنوع بخشیدن به سبد سهام خود هستند ، چه یک سبد متمرکز بر NFT یا حتی یک سبد سرمایه گذاری سنتی با تخصیص به جایگزین ها تبدیل شده است.

زمین مجازی مبتنی بر NFT سرمایه گذاری در یک کلاس دارایی جدید را ارائه می دهد ، اما بر خلاف املاک یا هنرهای فیزیکی ، می توان آن را بلافاصله در بلاک چین خرید و فروش کرد بدون اینکه شخص ثالثی مالکیت یا معاملات خود را مدیریت کند-بنابراین حذف واسطه ها از معادله.

و از آنجا که هیچ دارایی فیزیکی از هر قطعه زمین مجازی پشتیبانی نمی کند (برخلاف املاک و مستغلات فیزیکی) ، می توان قطعات را به طور نسبی به جای کسری یا اجاره (مانند املاک اجاره ای) خریداری کرد. این یک لایه اضافی از ارزش را برای خریدارانی فراهم می کند که ممکن است بخواهند دارایی آنها برای چندین دهه بسته نباشد مگر اینکه خودشان تصمیم به ماندن در آنجا داشته باشند (یا مگر اینکه قصد اجاره آن را داشته باشند).

قابلیت تجارت آزاد NFT مانند قطعات Next Earth بدون محدودیت ، فرصت بزرگی را برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است که به دنبال ایجاد تجربیات جدید در اطراف خود هستند – راههای جدیدی را برای درآمدزایی باز می کند که قبلاً در صورت فروش اقلام دیجیتالی فقط از یک مرکز مرکزی در دسترس نبود. -فروشگاه مزرعه سرور متعلق به دیگری.

علاوه بر این ، NFT ها با محدود کردن تعداد موارد موجود در آنها در هر زمان ، راه جالبی را برای ایجاد کمیابی در دنیای مجازی خود در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهند. این باعث ایجاد تقاضا در بین بازیکنانی می شود که می خواهند قبل از شخص دیگری به این دارایی های کمیاب دسترسی داشته باشند.

جریان اصلی Blockchain

با پیشرفت در دهه دوم از زمان تولد بلاک چین ، سرانجام به دلیل مزایایی مانند سطح بی سابقه امنیت و شفافیت در هر معامله ، شاهد پذیرش جریان اصلی در صنایع مختلف هستیم.

فناوری Blockchain قبلاً با موفقیت در چندین قلمرو خارج از بازی و مجموعه ها ، از جمله مراقبت های بهداشتی و بیمه ، رای گیری و حکمرانی ، مدیریت حقوق موسیقی ، مدیریت زنجیره تامین و خدمات مالی ، به طور موفقیت آمیزی استفاده شده است.

زمین مجازی عمودی هیجان انگیز دیگر است که فناوری بلاک چین و فضای NFT ، به ویژه ، آماده ایجاد اختلال است. اکنون که ما در سرخوشی بلاک چین هستیم ، بعید نیست که زمین مجازی به مدت طولانی در یک اجتماع کوچک کوچک به عنوان یک مفهوم مبهم باقی بماند – پس از اتخاذ جریان اصلی ، انتظار داشته باشید NFT ها مانند کلکسیون های قبلی عادی شوند.

فراتر از مالکیت مجازی ، فی نفسه ، NFT همچنین مجموعه وسیعی از برنامه های هیجان انگیز دیگر را برای بلاک چین و قدرت دموکراتیک سازی آن ارائه می دهد. از هنرهای منحصر به فرد گرفته تا نقل قول های تاریخی ، موارد استفاده بیشماری برای NFT ها وجود دارد که بسیار فراتر از مالکیت مجازی است. در نتیجه ، رشد ویژگی های مجازی NFT به تقویت کل صنعت و بالعکس کمک می کند.