منو سایت

ویژگی های زمین به زمین پروژه Neko LLC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اعتقاد بر این است که هر کسی که شخصیت مانکی-نکو داشته باشد، از موفقیت مالی و سایر اشکال ثروت برخوردار خواهد شد. به همین دلیل، تیم Neko مشتاق است آنچه را که آموخته‌اند با جامعه ارزهای دیجیتال به اشتراک بگذارد تا بتواند همچنان ایمن، ایمن باشد و به رشد ثابتی دست یابد.

در این زمان، توکن Neko تنها در شبکه اتریوم معامله می‌شود که از استاندارد ERC-20 استفاده می‌کند. به گفته تیم، بهترین راه برای اطمینان از ایمنی و امنیت همه دارایی‌های رمزنگاری، از جمله توکن Neko، توسعه است. راه حل های ذخیره سازی نوآورانه و بهبود یافته این استراتژی است که بیشترین پتانسیل را دارد.

کیف پول سخت افزاری Neko

کیف پول Neko یک دستگاه فیزیکی است که دارایی های دیجیتال از جمله NFT ها ممکن است به صورت آفلاین در آن ذخیره شوند. تمام دارایی های کاربر در نمایه کاربر قابل مشاهده است. کیف پول Neko نیاز به ذخیره دارایی های دیجیتال در شبکه های مختلف در کیف پول های مختلف را از بین می برد.

Neko Wallet Dapp دارای یک بازار NFT زنجیره ای است که توسط توسعه دهندگان ایجاد شده است. صرف نظر از بلاک چین، تمام دارایی های NFT برای کاربران قابل مشاهده و دسترسی خواهند بود. هر دارایی دیجیتالی ممکن است با استفاده از کیف پول Neko (از جمله NFT) از طریق زنجیره منتقل شود.

برخی از قابلیت‌های NFT Marketplace، از جمله فهرست‌های NFT زنجیره‌ای متقابل، خدمات محبوب، تبلیغات و گالری‌های نمایش داده شده، به مالکیت Neko Token نیاز دارند.

کیف پول نرم افزار NekoMask

NekoMask احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) را در کیف پول نرم‌افزار خود پیاده‌سازی کرده است تا از تقلب جلوگیری کند و از دسترسی ناخواسته اشخاص ثالث به دارایی‌های سرمایه‌گذاران جلوگیری کند. برخی از ویژگی‌های دیگر عبارتند از قطع سریع، امکان مخفی کردن کیف پول‌های استفاده نشده، و قابلیت انتخاب بین چندین حالت گاز از پیش تعیین شده مختلف.

کیف پول نرم افزار Neko دارای حالت های گاز قابل تغییری است که از قبل تنظیم شده اند. این به کاربران این امکان را می دهد که هزینه های شبکه ترجیحی خود را قبل از تکمیل تراکنش انتخاب کنند. این ویژگی می تواند برای افرادی که در راه اندازی سکه های جدید یا رویدادهای ضرب NFT سرمایه گذاری می کنند بسیار مفید باشد.

کاربران به دنبال یک کیف پول نرم افزاری ایمن و با کاربری آسان بوده اند و NekoMask راه حل آن است. NekoMask به عنوان یک افزونه مرورگر و همچنین یک برنامه تلفن همراه در فروشگاه های اپل و گوگل پلی در دسترس خواهد بود.

بنابراین یک کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری است که مکانیسم های امنیتی منحصر به فردی را برای ایمن سازی وجوه سرمایه گذاران به صورت آنلاین و آفلاین ادغام می کند.

خدمات حسابرسی پروژه NekoGuard

NekoGuard آمد تا روح عدم تمرکز واقعی را نشان دهد. این تیم راهی منحصر به فرد برای اطمینان از اینکه پروژه ها می توانند ریسک را مدیریت کنند و از سرمایه گذاران DeFi با کسری از هزینه راه حل های متمرکزتر محافظت کنند، ارائه کرده است.

به عنوان بخشی از خدماتی برای ممیزی کل پروژه، شامل ممیزی قرارداد هوشمند خودکار، بررسی کدهای انسانی توسط تیمی از کارشناسان امنیتی DeFi و ارزیابی برند پروژه‌های DeFi است.

NekoGuard با روشی منحصر به فرد برای انجام ارزیابی های متمرکز با بازخورد به موقع بین پروژه ها و تحلیلگران، حداکثر دقت را با سرعت لازم برای همگام شدن با DeFi ارائه می دهد.

توکن نکو نمادی از ثروت، ایمنی و پیشرفت است

Neko Token مجموعا 100 میلیارد عرضه دارد. از ژوئن 2022، Lucky’s Vault، که به عنوان آدرس سوختگی عمل می کند، بیش از یک سوم کل عرضه را دریافت کرده است. این توکن ها قفل شده و برای همیشه از منبع در حال گردش حذف می شوند. تعداد توکن‌های Neko در گردش همچنان در حال کاهش است، که ثابت می‌کند که مکانیزم کاهش تورم برای توکن‌های Neko است.

10 درصد مالیات برای معاملات فروش اعمال می شود. دارندگان Neko Token 2٪ از درآمد مالیاتی را به صورت بازتاب دریافت می کنند، در حالی که 8٪ به بازاریابی و رشد اکوسیستم Neko اختصاص می یابد.

به گفته این تیم، نوآوری و بهبود مکان‌هایی که دارایی‌ها در آن نگهداری می‌شوند، ایمن‌ترین راه برای ذخیره امن همه دارایی‌های رمزنگاری، از جمله توکن‌های Neko است.

نکو نه تنها به رفاه و رضایت، بلکه به دنبال امنیت، امنیت و پیشرفت است. یک اکوسیستم دگرگونی صنعتی در حال حرکت است و این تنها آغاز است.

باد کردن

Neko Token این پتانسیل را دارد که آرزوهای مختلفی را برآورده کند، از جمله آرزوها برای خوشبختی و موفقیت پولی، و همچنین آرزوهایی برای ایمنی، امنیت و ایده های خلاقانه. در آینده نزدیک، یک استاندارد جدید ایجاد خواهد شد و Neko Token بخشی از اکوسیستمی خواهد بود که از این استاندارد جدید پشتیبانی می کند.