منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویلی میس اولین مجموعه NFT را راه اندازی کرد

ویلی میس اولین مجموعه NFT را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• ستاره ویلی مایز وجوه حراج NFT را برای امور خیریه خواهد گرفت.
• جان کاستاکوس پشت حراج NFT میس است.

تجارت NFT اخیراً بازیکن جدیدی به نام ویلی میس ، ستاره بیس بال دریافت کرد که در دهه 1950 با سانفرانسیسکو غول پیکر بازی کرد. آژانس Costacos این افتخار را داشت که اولین مجموعه NFT می را به عنوان نودمین سالگرد تولد وی منتشر کند.

حراج های مجازی در NFT ها به دلیل قطعات گرانبهایی که در آنها یافت می شود، از موسیقی دانان، هنرمندان و ورزشکاران، شهرت پیدا کرده اند. Costacos حراج “ساختن یک غول” را که در وب سایت Nifty Gateway موجود است ، به طور عمومی افتتاح کرد.

حراج NFT Willie Mays

ویلی میس

ویلی میس بدون شک یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران تاریخ به دلیل میراث خود در غولهای سانفرانسیسکو است. امروز با 90 سال زندگی ، مایز احساس می کند بیشتر از همیشه زنده است ، بنابراین او تشویق می شود تا حراج های مجازی را کاوش کند. بازیکن بیس بال به دلیل مشارکت MLB در ماه های گذشته به احتمال زیاد به NFT کشیده می شود.

به گفته آژانس که قطعات غیرقابل قوه را مدیریت می کرد ، این مجموعه حرفه ورزشکار را از زمانی که در سال 51 به عنوان یک بازیکن تازه کار نقطه عطفی را رقم زد تا بازی در تیم سیاهپوستان آمریکای شمالی نشان می دهد. پشت حراج جان کاستاکوس قرار دارد که تجربه خود را در حراج های مجازی به حمایت از ورزشکارانی که می خواهند NFT خود را توسعه دهند اختصاص داده است.

ویلی مایز با این اعلامیه می گوید که تمام پولی که در حراج برنده شده است به سازمان غیردولتی Say Hey کمک می کند. این سازمان به دنبال ایجاد بیشترین تعداد آکادمی ورزشی برای کودکان در ایالت آلاباما است.

بخش دیگری از این پول برای بازسازی میدان Rickwood Fiel در بیرمنگام در آلاباما استفاده می شود. این استادیوم برای میس ارزش عاطفی زیادی دارد زیرا او بخشی از تیم Black Barons در آن عرصه بود. ورزشکار سابق روی آلاباما تمرکز می کند زیرا ایالت او را به عنوان یک فرد و ورزشکار می دید.

ساخت یک NFT غول پیکر

حراج ویلی مایز NFT این یکشنبه ، 24 اکتبر ، با نام “ساختن یک غول” افتتاح شد که مانند ادای احترام به این ورزشکار است. اگرچه هیچ نشانه ای از تعداد قطعات و ارزش خرید آنها وجود ندارد، اما آژانسی که آن را تبلیغ می کند پیشنهاد می کند که حراج جالبی خواهد بود.

ویلی میز به موج بزرگ پذیرش NFT می‌پیوندد که ستارگانی مانند اسنوپ داگ از زمان آغاز به کار از آن بهره برده‌اند. به گفته میس ، وقتی به او در مورد NFT ها گفته شد ، او نمی دانست که آنها چه هستند و چگونه می توانند به سازمان های ورزشی خود در آلاباما پول بدهند. اما با کمی کمک ، ورزشکار سابق فهمید که معاملات NFT یک گزینه است با توجه به اینکه بسیاری از مردم به این حراج ها علاقه مند هستند.

حراج NFT میس به دلیل طرفداران زیادی که ورزشکار دارد می تواند موفقیت آمیز باشد.