منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویزا خرید ارزهای دیجیتال را در دبی با TDC جدید تحت حمایت بیت کوین ترویج می کند

ویزا خرید ارزهای دیجیتال را در دبی با TDC جدید تحت حمایت بیت کوین ترویج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با افزایش محبوبیت تجارت کریپتو، موسسات مالی بزرگ مانند ویزا فرصت مناسبی را برای مشارکت در این فناوری می بینند. اگرچه تجارت مجازی دوران نامساعدی را سپری می کند، اما این امر مانع از ایجاد پروژه های جدید بر اساس آن نشده است.

به گفته رسانه‌های عربی، شرکت ویزا یک TDC رمزنگاری را راه‌اندازی می‌کند که نام «Bitcoin Black» را به خود می‌گیرد و در داخل امارات متحده عربی کار می‌کند. به این ترتیب، این مؤسسه مالی حتی بیشتر درگیر بازار ارزهای دیجیتال می شود و نشان می دهد که این فناوری آینده دارد.

ویزا TDC با پشتیبانی ارزهای دیجیتال

ویزا

ویزا یک TDC با پشتیبانی ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد و از سال 2021 آزمایشات آزمایشی را انجام می داد، اما تا امروز اعلام نشده بود. بر اساس گزارش ها، این یک TDC است که تنها حدود 10000 مهمان در سراسر جهان از آن استفاده می کنند و هدف آن تبدیل بیت کوین به انواع دیگر ارزهای دیجیتال یا پول نقد است. برنامه TDC را می توان در وب سایت بیت کوین بلک خریداری کرد.

مالک از وجوه رمزنگاری TDC محافظت خواهد کرد و چندین مزیت دیگر را ارائه می دهد. یعنی در مکان های مختلفی در دسترس خواهد بود و به کاربر اجازه می دهد برای هر تراکنش پاداش کسب کند.

استفاده آسان و خرید سریع

ویزا

پروژه ویزا و TDC آن امیدوار کننده به نظر می رسند، زیرا می دانند که دارندگان آن حق دارند بسیاری از محصولات با ارزش ارز دیجیتال را خریداری کنند. بر اساس گزارش ها، کاربران حق خرید محصولات را در بازار مجازی Haute Living Luxury دارند، جایی که دارای ساعت، ماشین، هواپیما، کیف دستی و عمارت و غیره هستند. فروشگاه Haute در رنگ بیت کوین سیاه نیز در دسترس خواهد بود و دسترسی به آن را آسان تر می کند.

پس از این اعلامیه ها، مدیر اجرایی بیت کوین بلک نشان داد که کاربرانی که دارای یک صندوق ارز دیجیتال عالی هستند، راه ساده ای برای خرج کردن آن و دریافت پاداش برای این حرکات خواهند داشت. Chand Prakash، مدیر عامل وب سایت، تصریح کرد که ویزای TDC که توسط بیت کوین پشتیبانی می شود، نه تنها در دبی کار می کند، بلکه در حدود 140 منطقه در جهان که موسسه مالی در آن حضور دارد، در دسترس خواهد بود.

چاند توضیح می دهد که دسترسی آن ساده است و روی یک وب سایت اختصاصی کار می کند و به زودی اپلیکیشن موبایل خود را خواهد داشت. با توجه به CoinMarketCap، در حالی که این پروژه کریپتو پیشرفت می کند، بیت کوین بیش از 2 درصد از ارزش خود را بازیابی کرده است.

چندین شرکت تجاری که محصولات پریمیوم را ارائه می‌کنند، مانند Tag Heuer و Hublot، ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت می‌پذیرند. با ایجاد فناوری‌های نوآورانه‌تر مانند آنچه توسط مؤسسات مالی ارائه می‌شود، این موج پذیرش کریپتو افزایش می‌یابد. از سوی دیگر، مسترکارت، نزدیک ترین رقیب ویزا، در ایجاد پروژه های رمزنگاری نیز پیشرفت می کند.