منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویزا به‌روزرسانی جدیدی را برای شراکت FTX خود اعلام کرد

ویزا به‌روزرسانی جدیدی را برای شراکت FTX خود اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ویزا به‌روزرسانی همکاری اخیر این شرکت با صرافی ارز دیجیتال FTX را اعلام کرده است. طبق بیانیه پلتفرم پرداخت، همه اشکال مشارکت با صرافی اکنون برای همیشه قطع شده است. این مشارکت موضوع بحث جامعه با هر دو طرف بود که سیستم کارت نقدی را تبلیغ می کردند. با این حال، این آخرین بیانیه پایان تمام فعالیت‌های بین هر دو نهاد را نشان می‌دهد و این شرکت تأیید می‌کند که ساخت کارت‌های برند را برای شرکت متوقف می‌کند.

ویزا قصد دارد کارت های با برند FTX را حذف کند

به گفته یکی از مدیران ویزا، وضعیت از دست آنها خارج شده است، اما آنها به نظارت بر نحوه پیشبرد امور ادامه خواهند داد. اگرچه این شرکت تایید کرد که شراکت منحل شده است، اما در مورد چیزهای دیگر توضیح بیشتری نداد. ویزا کارت با برند FTX قبلاً برای حدود 40 کاربر در سراسر ایالات متحده صادر شده بود. طبق اعلام قبلی، این شرکت قرار بود تا پایان سال جاری این کارت ها را در بیش از 30 کشور در سراسر جهان صادر و عرضه کند.

شرکت‌های پرداخت در حال ایجاد در بخش پایه هستند

یکی از مدیران این شرکت خاطرنشان کرد که شراکت با شرکت ها این شرکت را قادر می سازد تا به کاربران در این بخش با تراکنش های یکپارچه و قابل اعتماد کمک کند. این کارت‌ها به حساب کاربری مرتبط بودند که به آن‌ها امکان می‌دهد رمز ارز را با پول نقد در محل پرداخت مبادله کنند. ویزا در چند سال گذشته به طور فعال در صحنه کریپتو کار کرده است و معاملات را در طول سال بهم می‌پیوندد. ماه گذشته، این شرکت علامت تجاری خود را در بازار کریپتو ثبت کرد و یک کیف پول و یک محصول را در متاورس بررسی کرد.

در همین حال، مسترکارت نیز حضور خود را در این شرکت رمزنگاری افزایش داده و یک محصول رمزنگاری را برای کاربران از طریق بانک‌هایشان منتشر کرده است. این ابتکار در نتیجه مشارکت با Paxos راه اندازی شد و راه را برای سایر شرکت های رمزنگاری برای پیوستن به ابتکار عمل آن هموار کرد. این شرکت همچنین از ورود هفت شرکت جدید رمزنگاری در برنامه جدید خود خبر داد. شرکت‌های دیگری نیز در صحنه فعال بوده‌اند و Fireblocks ابتکاری را راه‌اندازی کرده است که به ارائه‌دهندگان خدمات کمک می‌کند تا پلتفرم‌های خود را ایمن کنند.