منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویزا برای پیشبرد کسب و کار ارزهای دیجیتال خود “سرنخ آمادگی” را استخدام می کند

ویزا برای پیشبرد کسب و کار ارزهای دیجیتال خود “سرنخ آمادگی” را استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • ویزا یکی دیگر از کارشناسان ارزهای دیجیتال را برای رهبری تیم اکوسیستم کریپتو خود استخدام می کند.
  • این شرکت پرداخت قبلاً استخدام های استراتژیک برای تقویت ابتکار ارزهای دیجیتال خود انجام داده است.

مانند برخی دیگر از موسسات مالی، غول پرداخت ویزا علاقه نشان داده است که خود را با ارزهای دیجیتال ترکیب کند. اخیراً تحت برنامه کارت خود با کیف پول های دیجیتال و صرافی های رمزنگاری برای تسریع در تبدیل کریپتو به فیات شریک شده است. تا به امروز، این شرکت به حضور متخصصان برای پیشبرد ابتکار ارزهای دیجیتال خود ادامه داده است.

ویزا در حال استخدام است "سرب آمادگی" برای هدایت تجارت رمزنگاری خود 1

لیست شغلی اخیر نشان می دهد که این شرکت به دنبال یک متخصص رمزارز دیگری به عنوان “مدیر، رهبر آمادگی اکوسیستم رمزارز ویزا” است. ویزا اشاره کرد که نامزد باید تحلیلی بالایی داشته باشد، به ارزهای دیجیتال مسلط باشد و یک حلال عالی مشکلات باشد.

با استفاده از این دفتر، کارشناس رمزارز مسئولیت ایجاد و رشد جریان‌های درآمدی جدید برای شرکت را از طریق محصولات رمزنگاری خود، توسعه و گسترش استراتژی‌هایی برای تسریع پذیرش کارت‌های شرکت توسط پلتفرم‌های کریپتو مانند صرافی‌ها، کیف پول‌ها، بازارهای NFT و غیره خواهد داشت.

ویزا در حال تقویت حضور رمزنگاری خود است

در ماه‌های اخیر، غول پرداخت روی ایجاد تیم ارزهای دیجیتال و روابط با شرکت‌های بزرگ در صنعت کریپتو مانند Coinbase، FTX، Crypto.com و غیره تمرکز کرده است. واضح است که این شرکت متعهد به تبدیل شدن به بهترین است. کانال روشن و خارج از رمپ برای ارزهای فیات و دیجیتال.

الیور جنکین، معاون اجرایی ویزا، گفت: «ما می‌خواهیم بین دنیای معمولی و دنیای ارزهای دیجیتال یک راه‌پیمایی داخلی و خارجی باشیم.

شاید این تعهد به صنعت کریپتوکارنسی رابطه‌ای تا حدودی همزیستی ایجاد کند زیرا شرکت پرداخت فرصت‌های درآمدی جدیدی را به دست می‌آورد و در عین حال کاربران ارزهای دیجیتال را قادر می‌سازد تا به راحتی ارزهای دیجیتال خود را تبدیل و خرج کنند.

در ماه مارس، ویزا شروع به پذیرش استیبل کوین USDC به عنوان ارز تسویه حساب کرد، که به این معنی بود که شرکای کریپتو بومی آن مجبور نیستند به فیات تبدیل کنند تا کاربران از طریق کارت‌هایش خرج کنند. با این حال، آنها را می توان با استفاده از استیبل کوین پردازش کرد.