منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویتنام دارای بیشترین تعداد دارنده رمزنگاری است – نظرسنجی Finder

ویتنام دارای بیشترین تعداد دارنده رمزنگاری است – نظرسنجی Finder

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • یک نظرسنجی اخیر توسط وب سایت Finder انجام شده است که محصولات مختلف را در بیش از 27 کشور مقایسه می کند.
  • هدف این بود که کشوری را که بیشترین تعداد دارنده رمزنگاری را داشت ، پیدا کنیم.
  • این نظرسنجی نشان می دهد که ویتنام در صدر فهرست کشوری است که بیشترین تعداد دارنده رمزنگاری را دارد.
  • در این نظرسنجی بیش از 42 هزار شهروند شرکت کردند و مشخص شد که هند و اندونزی نیز از جمله دارندگان برتر ارزهای رمزنگاری شده هستند.

وب سایت Finder تقریباً همه چیز را که می تواند مقایسه را مقایسه کند ، مقایسه می کند. اخیراً گزارشی با عنوان گزارش مالکیت ارزهای رمزنگاری شده توسط وب سایت منتشر شد ، که در آن وب سایت تعداد دارایی های رمزنگاری شده یا دارایی های دیجیتال را در 27 کشور مقایسه کرده است.

رشد ارزهای رمزنگاری شده در ایالت های آمریکا مانند وایومینگ و السالوادور تاریخی است ، اما کشورهایی مانند هند ، ویتنام و اندونزی در مورد پذیرش رمزنگاری عقب نیستند. در حالی که ویتنام تصمیم گرفته است که به دنبال رمزنگاری دوستانه باشد ، علیرغم تهدیدهای دولت ، رشد دارندگان رمزنگاری در هند رو به افزایش است.

افزایش تعداد دارندگان رمزنگاری

حضور ارزهای رمزنگاری شده و صنعت بلاک چین در بخش های مختلف طنین انداز است. به دلیل بازدهی بالا در بازه های زمانی کوتاه ، این دارایی ها برای سرمایه گذاران سودآور شده است. در گزارش منتشر شده توسط Finder ، تعداد مردان دارای ارزهای رمزنگاری شده در مقایسه با تعداد زنان بیشتر است. بین آمار دو جنس حدود شش درصد تفاوت وجود دارد.

وقتی صحبت از آمار و درصد دقیق می شود ، مشخص شده است که حدود 30 درصد از هندی ها و اندونزیایی ها دارنده رمز ارز هستند ، در حالی که در ویتنام ، وضعیت خوش بینانه تر است زیرا 43 درصد از شهروندان دارایی های دیجیتالی دارند.

مالزی ، نروژ ، هنگ کنگ ، هلند ، برزیل ، ایتالیا و سنگاپور از دیگر کشورهایی هستند که در این نظرسنجی ظاهر شده اند. بیشترین شکاف جنسیتی در حدود 9 تا 12 درصد در سنگاپور ، ویتنام ، فیلیپین و ایرلند مشاهده شد ، در حالی که کوچکترین شکافهای حدود 1-2 درصد در پرتغال ، کره جنوبی و نیوزلند مشاهده شد.