منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویتالیک بوترین به خاطر تیک آبی 8 دلاری توییتر، ایلان ماسک را مورد بررسی قرار می دهد

ویتالیک بوترین به خاطر تیک آبی 8 دلاری توییتر، ایلان ماسک را مورد بررسی قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چند روز پس از تکمیل خرید پلتفرم شبکه اجتماعی توییتر، ایلان ماسک تغییرات زیادی را در این برنامه اعلام کرد که بسیاری از افراد، از جمله بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، آن را ناپسند و نادرست با روند ضد کلاهبرداری می دانند.

ایلان ماسک برای توییتر آبی 8 دلاری در ماه می شود

در اول نوامبر، ماسک در توییتر به شدت به این شکاف انتقاد کرد و گفت: «سیستم اربابان و دهقانان فعلی این برنامه برای افرادی که علامت آبی دارند یا ندارند، مزخرف است». او برای پس دادن “قدرت به مردم”. اضافه که Twitter Blue برای هر اشتراک 8 دلاری در ماه در دسترس خواهد بود.

ماسک علاوه بر رسیدن به علامت آبی، اشاره کرد که مشترکین در جستجوها، نظرات و ذکرها از جمله موارد دیگر اولویت خواهند داشت. موسس تسلا همچنین توسعه جدید را به عنوان یک استراتژی برای توییتر برای ایجاد درآمد بیشتر و همچنین شکست دادن کلاهبرداری ها و محتوای هرزنامه در برنامه می بیند.

ویتالیک بوترین می‌گوید 8 دلار در ماه بدون بررسی دقیق، در برابر کلاهبرداری کمکی نمی‌کند

با این حال، بنیانگذار اتریوم انتقاد کرد که یک ایده صرف پرداخت برای چک آبی، هدف مبارزه با کلاهبرداری در توییتر را از بین می برد. او گفت: “ماهانه 8 دلار بپردازید و خود را هر چه نامیدید” به نقش ضد کلاهبرداری چک آبی آسیب می رساند. به گفته بوترین، این ایده تنها در ریشه‌کن کردن حساب‌های هرزنامه/کلاهبرداری، بسته به میزان بررسی دقیق کاربرانی که به دنبال چک آبی هستند، موفق خواهد بود. بوترین گفت: «اگر تأیید واقعی بیشتری وجود داشته باشد، نتیجه بسیار متفاوت است.

در پاسخ به یک نظر، بوترین پیشنهاد کرد پرداخت یکباره برای Blue برای ضد سوء استفاده در شبکه منطقی است.

من یک بار هزینه را پشتیبانی می کنم. همچنین از منظر ضد سوء استفاده منطقی تر است: هزینه یکبار مصرف بیشتر از 8 دلار خواهد بود، بنابراین اگر به دلیل استفاده نادرست از چک آبی محروم شوید، باید برای تلاش مجدد هزینه بیشتری بپردازید.

بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین.

در همین حال، به نظر می‌رسد که ایلان ماسک این انتقاد را نمی‌پذیرد. بدون توجه به شکایات، او گفت که هزینه 8 دلار بدون تغییر باقی می ماند.

Dogecoin: یک ارز بالقوه پرداخت در توییتر؟

هفته گذشته، Dogecoin به دنبال تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، بیش از 130 درصد افزایش یافت، که علناً اعلام کرده و پشتیبانی اصلی از بزرگترین ارز دیجیتال میم در سال‌های اخیر را نشان داده است. با مسئولیت ماسک در توییتر، مردم حدس می‌زنند که توکن‌هایی با مضمون سگ‌ها می‌توانند به عنوان ارز پرداخت در برنامه استفاده شوند، بنابراین قیمت‌ها افزایش می‌یابد.