منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وکیل مدافع می گوید که SEC می خواهد به ارزهای دیجیتال پایان دهد

وکیل مدافع می گوید که SEC می خواهد به ارزهای دیجیتال پایان دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به گفته جیمز کی فیلان، وکیل مدافع، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در تلاش است تا به ارزهای رمزنگاری شده مانند ریپل در ایالات متحده پایان دهد. با این حال، این می‌تواند عواقب مخربی برای سرمایه‌گذاران، نوآوران، شرکت‌های فناوری و هر کسی که در معاملات ارزهای دیجیتال دخیل است داشته باشد.

در روز سه‌شنبه، ۷ نوامبر ۲۰۲۲، دادگاه منطقه‌ای در نیوهمپشایر به نفع SEC ایالات متحده علیه شبکه پرداخت بلاک چین LBRY رای داد – این سومین پیروزی آنها پس از برنده شدن پرونده‌هایی علیه Kik و تلگرام است. پرونده مورد انتظار ریپل نیز از طریق یک حکم اجمالی در حال حل شدن است.

نظر دادگاه منطقه به طور باورنکردنی مترقی نبود، زیرا به شدت بر آزمون هاوی از سال 1946 متکی بود.

اگرچه صنعت ارزهای دیجیتال در آمریکا همچنان در حال پیش‌بینی مقررات صحیح است، این حکم همچنان نشان می‌دهد که دادگاه‌ها چگونه ارزهای دیجیتال را طبقه‌بندی می‌کنند.

SEC مجدداً موضع سخت خود را در برابر ارزهای دیجیتال تأیید می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اخیراً موضع سخت خود را در قبال LBRY و به طور کلی صنعت ارزهای دیجیتال تأیید کرده است. جیمز کی فیلان نیز ارجاع داده شد اعلامیه SEC که جریمه 22,151,971 دلاری را برای LBRY پیشنهاد می کند، “که در این شرایط منصفانه و معقول است.” با توجه به پرونده دادگاه

بعلاوه، جرمی هوگان، وکیل انجمن XRP و یوتیوبر، اظهار داشت که کمیسیون مبادله قصد دارد حکمی علیه LBRY برای فروش های آتی دریافت کند.

[…] و در صفحه بعد، [the SEC] استدلال می‌کند که دادگاه نمی‌تواند درباره فروش‌های آتی آمیچی تصمیم بگیرد، زیرا آنها بیش از حد حدس و گمان هستند. من فکر می کنم قاضی در حال حاضر متوجه شده است که این هرگز در مورد محافظت از کسی نبوده است.

جرمی هوگان

بیل مورگان، وکیلی از جامعه XRP، نظرات خود را در مورد نامه SEC به عنوان یک شکست غیرضروری که در آن “قاضی کار را برای خود دشوار کرده است” به اشتراک گذاشت.

مورگان معتقد است که طبقه بندی گسترده قاضی از تمام فروش های LBC در یک بازه زمانی 6 ساله به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری بدون هیچ جزئیات خاصی، حکم کردن مبنی بر اینکه معاملات آتی سرمایه گذاری محسوب نمی شوند را برای آنها دشوار می کند.

همچنین، جان ای. دیتون در پرونده LBRY، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را به دلیل تعریف توکن LBC به عنوان یک اوراق بهادار محکوم کرد.

LBC یک دارایی دیجیتال است. مانند هر دارایی یا کالا، می توان آن را در یک عرضه اوراق بهادار ثبت نشده بسته بندی و فروخت. به همین دلیل است که نیک مورگان برای ICAN و من برای نائومی براکول Amicus Briefs را تشکیل دادیم. ما باید در هر مرحله با این روایت مبارزه کنیم.

جان ای دیتون

آینده ریپل چیست؟

SEC نمی خواهد کریپتو را تنظیم کند بلکه می خواهد آن را بکشد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در موضع خود در مورد شکایت ریپل تزلزلی نشان می دهد. هدف آنها این است که اعلام کنند تمام معاملات توکن XRP، از زمان حال و حرکت رو به جلو، اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند، مهم نیست که در بازار اولیه یا ثانویه انجام شوند.

فرض کنید ریپل نمی تواند تفاوت های مورد خود را نشان دهد و تأیید کند که معیارهای تعیین شده توسط آزمون هاوی را برآورده می کند. در این صورت ممکن است در آمریکا به پایان نامطلوبی برسد.

علاوه بر این، اگر ریپل در پرونده خود علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار در دادگاه منطقه ناموفق بود، هر دو طرف این گزینه را خواهند داشت که آن را به سطح استیناف و حتی به طور بالقوه به دادگاه عالی ببرند.

دیتون به تازگی اظهار داشت که حکم دادگاه تجدید نظر می تواند یک تغییر بازی برای کل صنعت کریپتو باشد، زیرا پیامدهای فوق العاده ای در ایجاد یک سابقه دارد. نتیجه پرونده ریپل بر آنها تأثیر می‌گذارد و به طور بالقوه نحوه مبارزه سایر شرکت‌های رمزنگاری را با قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال حرکت رو به جلو شکل می‌دهد.