منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وفاداری برای ارائه معاملات بیت کوین و اتریوم بدون کمیسیون به سرمایه گذاران خرد

وفاداری برای ارائه معاملات بیت کوین و اتریوم بدون کمیسیون به سرمایه گذاران خرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر می رسد بزرگترین شرکت سرمایه گذاری جهان Fidelity به سرمایه گذاران فردی اجازه داد و ستد بیت کوین و اتریوم را می دهد. یک لیست انتظار دسترسی زودهنگام برای سرمایه گذاران برای تجارت هر دو دارایی توسط مدیر دارایی 4.5 تریلیون دلاری ایجاد شده است که به 34 میلیون سرمایه گذار امکان دسترسی بالقوه به ارزهای دیجیتال را می دهد.

سرمایه گذاران همچنین می توانند از طریق سرویس موسوم به Fidelity Crypto به مطالب آموزشی مبتدی در مورد بازار ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کاربران به معاملات سهام در همان برنامه دسترسی خواهند داشت.

سایر دارایی های دیجیتال در آینده در نظر گرفته خواهند شد، اگرچه ابتدا فقط بیت کوین و اتریوم در دسترس خواهند بود. این وب سایت ادعا می کند که معاملات بدون کمیسیون است. Fidelity Crypto به جای پورسانت، 1% اسپرد به هر معامله اضافه می کند. اسپرد در بازارهای مالی تمایز بین قیمت‌های خرید و فروش نقل‌شده برای یک کالا است.

Fidelity Crypto

این شرکت یک صف دسترسی زودهنگام برای کاربران ایجاد کرده است، حتی اگر تاریخ راه اندازی مشخصی برای عرضه جدید ارائه نکرده باشد. این کارگزاری ادعا کرد که از آنجایی که تعداد قابل توجهی از مشتریان آن در حال حاضر در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری شده اند، سرمایه گذاران فردی را برای تجارت ارزهای دیجیتال بدون کمیسیون هدف قرار می دهد.

مدیر دارایی در بیانیه‌ای به CNBC گفت: «بخش قابل توجهی از شرکت‌هایی که کاربران از قبل به ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند و آن‌ها را نگه می‌دارند.»

Fidelity Digital اخیراً خدمات حضانت و تجارت اتر را به مشتریان با ارزش خالص خود معرفی کرده است و از آن زمان پیشنهادات سازمانی خود را در میان بازار نزولی گسترش داده است. در آوریل امسال، مدیر دارایی قصد دارد تا شرکت‌کنندگان بازنشسته را قادر به سرمایه‌گذاری مستقیم بیت کوین از طریق حساب‌های 401(k) خود کند.

وفاداری اشاره شد “نفوذ فزاینده” و نوآوری اتریوم در ایمیلی در روز پنجشنبه، آن را به عنوان “نیروی مسلط” با “اهداف بزرگ” توصیف کرد.

در سال 2018، بخش متمرکز بر ارزهای دیجیتال مدیر دارایی، Fidelity Digital Assets، فروش بیت کوین را به موسسات آغاز کرد. همین ماه، یک بخش تجاری سازمانی اتریوم راه اندازی کرد. اکنون از Fidelity Crypto نیز پشتیبانی خواهد کرد.