منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وسواس سلبریتی ها نسبت به ارزهای دیجیتال در سال 2022 به اوج خود می رسد

وسواس سلبریتی ها نسبت به ارزهای دیجیتال در سال 2022 به اوج خود می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

عصر مالی جدید آغاز شده است و افراد مشهور راه را برای پذیرش ارزهای دیجیتال هموار کرده اند. برخی از افراد مشهور شیفته بلاک چین و ارزهای مجازی هستند، که تنها به جذابیت آنها برای افراد عادی می افزاید. اعتماد مردم به فضای کریپتو در حال افزایش است. بنابراین به عنوان یک انتخاب سرمایه گذاری سوداگرانه به طور فزاینده ای محبوب می شود.

به گفته محققان و متخصصان بازار، رشد در مسیر آن در سال های آینده بی سابقه خواهد بود. افراد مشهور، به ویژه در ایالات متحده، تأثیر زیادی بر پیروان خود داشته اند. در این زمان، این سلبریتی ها بیشتر طرفداران خود را وادار کرده اند که در بخش های مختلف فضای کریپتو پول بگذارند.

چرا افراد مشهور به صنعت کریپتو وسواس دارند؟

رمزارزها به چیزی تبدیل شده اند که تقریباً هر یک از نیازهای ما را با استفاده از فناوری پیشرفته برآورده می کند. سلبریتی ها مزایا را تشخیص دادند و در اطراف آن مد روز را آغاز کردند. در اینجا چند دلیل کلیدی وجود دارد که چرا ارزهای رمزنگاری شده در بین افراد مشهور مورد علاقه ما محبوب شدند.

قدرت رسانه های اجتماعی در دنیای رمزارز بسیار مهم بوده است. افراد مشهور رسانه های اجتماعی از پلتفرم های خود برای تقویت ارزهای دیجیتال در سراسر جهان استفاده کرده اند. ایده اصلی فناوری بلاک چین برای اکثر شهروندان جهانی که از سیستم های مالی متعارف ناراضی بوده اند، ارتباط برقرار می کند.

از سوی دیگر، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به‌عنوان سایت‌هایی ظهور کرده‌اند که افراد مشهور ممکن است به بخش بزرگ‌تری از طرفداران خود دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، یک هویت دوگانه ایجاد می کند: هویت یک سلبریتی مشهور و یک سرمایه گذار فعال در بازار مالی. سلبریتی هایی که در رسانه های اجتماعی آگاهانه تصمیم می گیرند، مانند نوازندگان و بازیگران، تأثیر بلندمدتی بر سرمایه گذاران دارند.

اکثر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از الگوی سرمایه گذاری پرخطر پیروی می کنند. علیرغم نوسانات ذاتی آنها، بازارهای پرتلاطم بازدهی عالی ارائه می دهند. روند افراطی چیزی است که باعث افزایش آدرنالین در افراد می شود و آن را در بین هزاره ها بسیار جذاب می کند.

یکی از دلایلی که افراد مشهور چنین علاقه عمیقی به فضای رمزنگاری دارند، کنترل بر پول آنها است، زیرا آنها تحت نظارت دولت یا نظارت مرکزی نیستند. شبکه بلاک چین تمامی صدور و پردازش تراکنش ها را از طریق قراردادهای هوشمند بین دو طرف مدیریت می کند.

مکانیسم های بازار در معرض هیچ شکلی از مداخله دولت نیستند. آنها کاملاً مبتنی بر تقاضا و عرضه هستند و جایی برای دخالت شخص ثالث ندارند. یکی دیگر از جنبه های مورد نظر سیستم این است که عدم دخالت شخص ثالث در معامله، سرعت انتقال پول از یک منبع به منبع دیگر را افزایش می دهد.

شیوع COVID-19 به شبکه مالی آنلاین فرصتی بی نظیر داد و ارز دیجیتال را به محبوب ترین روش پرداخت در سراسر جهان تبدیل کرد. به گفته کارشناسان مالی، تقاضای جهانی برای ارزهای دیجیتال و طلا در واکنش به بحران اقتصادی به طرز چشمگیری افزایش یافت.

در نتیجه افزایش تقاضا برای ورود پول از طریق ارزهای رمزپایه رخ داد. به عبارت دیگر، نگرانی و وحشت مالی همه‌گیری باعث علاقه افراد مشهور به ارزهای دیجیتال شده بود.

سلبریتی ها برای پذیرش کریپتو تلاش می کنند، اما به چه قیمتی؟

انتظار می‌رود نفوذ رسانه‌های اجتماعی در همه بخش‌های عمودی در نتیجه وضعیت فعلی افزایش یابد. همانطور که سرمایه گذاران بیشتری از دارایی های بلاک چین و مجازی استفاده می کنند، تعداد سرمایه گذارانی که پول خود را از طریق چنین روش هایی سرمایه گذاری می کنند در حال افزایش است.

عوامل مختلفی بر ظهور ارزهای دیجیتال در دنیای مالی تأثیر گذاشته است. علاوه بر این، با پیشرفت تکنولوژی، تقویت مورد نیاز برای تبدیل شدن به روش مطلوب و مطلوب برای مدیریت پول در سال‌های آینده را دریافت خواهد کرد.

از سوی دیگر، نفوذ افراد مشهور در بازار ارزهای دیجیتال به این اندازه برجسته نبوده است. چند ماه پیش، تصور خرید و فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای خرید و فروش هنر رمزنگاری مضحک به نظر می‌رسید، با این حال به نظر می‌رسد روندهای اینترنت با سرعت بالاتری حرکت می‌کنند.

افراد مشهوری مانند پاریس هیلتون، اسنوپ داگ، میلا کونیس، مت دیمون و امینم به افزایش نرخ پذیرش کریپتو در سراسر جهان کمک کرده‌اند. این فهرست ادامه دارد (و ادامه دارد)، و پاسخ از برخی جهات مشهود است. قراردادهای تأیید سلبریتی ها معمولاً شامل دستمزد هنگفتی برای افراد مشهور می شود.

مسئله این است که این سلبریتی ها پول زیادی برای سرمایه گذاری دارند و حاضرند قمارهای مهمی را انجام دهند. پیروان آنها، نه چندان. در منطقه ای که در حال حاضر عمدتاً نظارت نشده است، ضررهای هنگفتی به سرمایه گذاران وارد کرده است. به هر حال، به همین دلیل است که ستاره‌ها در وهله اول مجاز به انجام تأییدیه‌های رمزنگاری هستند.

یک موسسه مالی سنتی مانند یک بانک نمی تواند یک بازیگر/بازیگر مشهور را برای تبلیغ یک برنامه پرخطر استخدام کند، زیرا آنها از نظر قانونی موظف هستند به نفع مشتریان خود عمل کنند.

در تئوری، ارز دیجیتال باید یک پلتفرم فوق‌العاده برای افرادی فراهم کند که قبلاً توسط بانک‌های سنتی مورد غفلت قرار گرفته‌اند. به عبارت دیگر، این قطعا امکان پذیر است. به طور همزمان، سال های اخیر شاهد تحمل رنج اقتصادی نامتناسب همین مردم بوده ایم.

در شرایط مناسب، بازار کریپتو یک بخش هیجان انگیز برای ثروتمند شدن سریع و رهایی از محدودیت های مالی است. با این حال، مانند سایر بازارهای سنتی، با کلاهبرداری و کلاهبرداری های هرمی مورد کلاهبرداری قرار گرفته است. این افراد مشهور عمداً بخشی از صنعت کریپتو را از کمپین های بازاریابی از پیش برنامه ریزی شده خود حذف کرده اند.