منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وزارت دادگستری ایالات متحده می خواهد یک وکیل برای تیم اجرای ارزهای دیجیتال خود استخدام کند

وزارت دادگستری ایالات متحده می خواهد یک وکیل برای تیم اجرای ارزهای دیجیتال خود استخدام کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • US DOL قرار است وکیلی را به عنوان سرپرست NCET، تیم اجرای ارزهای دیجیتال خود منصوب کند.
  • انتصاب وکیل، یک استراتژی برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از کریپتو.

وزارت دادگستری (وزارت دادگستری ایالات متحده) جای خالی وکیلی را که ریاست تیم ملی اجرای ارزهای رمزنگاری شده (NCET) را بر عهده خواهد داشت، ایجاد کرده است.

تیم اجرای رمزنگاری وزارت دادگستری ایالات متحده بر روی «حمایت، تحقیق و تعقیب جرایم مربوط به ارزهای دیجیتال و رهبری تلاش‌های دپارتمان برای کاهش استفاده از رمزارز به عنوان یک ابزار مجرمانه» متمرکز خواهد بود. وکیل به عنوان مدیر تیم عمل می کند.

نقش استراتژیک دادستان وزارت دادگستری ایالات متحده

مدیر تیمی از وکلا را رهبری می‌کند که اولویت‌های استراتژیک را برای بررسی رمزارزها و اجرای پرونده‌ها با کمک دفاتر دادستانی ایالات متحده و آژانس‌های تحقیقاتی، و همچنین حفظ روابط با شعبه‌های مجری قانون فدرال، ایالتی و محلی برای هماهنگی تعیین می‌کنند. به اشتراک گذاری اطلاعات و استراتژی ها بین آنها.

این تیم همچنین در کنار نهادهایی مانند شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) کار خواهد کرد.

هرکسی را که به عنوان مدیر منصوب کنند، روابط بخش خصوصی را برای کمک به اجرای قانون تقویت خواهد کرد.

کل استراتژی وزارت دادگستری ایالات متحده و NCET بخشی از اقدام ایالات متحده برای مبارزه با استفاده از ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار غیرقانونی است.

طبق معیارهای آن، هر کسی که وزارت دادگستری استخدام می‌کند باید فردی با دانش گسترده‌ای از فناوری رمزنگاری و بلاک چین باشد. فاسدها همچنین باید قوانین یقه سفید و پولشویی را درک کنند.

تیم NCET DOJ

تیم NCET اخیراً برای بررسی جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ایجاد شده است. آنها تحقیقات مربوط به “جرایم ارتکابی توسط صرافی های ارز مجازی، خدمات اختلاط و سقوط، و بازیگران زیرساخت پولشویی را انجام می دهند.

به گفته وزارت دادگستری، NCET تخصص تراکنش های بلاک چین و ارزهای دیجیتال را برای وزارت دادگستری و سایر سازمان های دولتی ایالات متحده ارائه می کند.

NCET و هر کسی که آن را رهبری می کند، مستقیماً به دستیار دادستان کل، کنت پولیت جونیور، که مقام ناظر تیم خواهد بود، گزارش می دهند.