منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وام دهنده ورشکسته Crypto Celsius به زودی خریداری می شود؟

وام دهنده ورشکسته Crypto Celsius به زودی خریداری می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق یک ارائه شرکتی، 30 خریدار احتمالی پیشنهاداتی را برای عملیات استخراج و خرده‌فروشی شرکت ورشکسته کریپتو سلسیوس ارائه کرده‌اند. این ارائه همراه با تشکیل پرونده به ناحیه جنوبی نیویورک در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده است.

به دلیل تأثیرات بحران بازار ماه مه، سلسیوس خروج مشتریان را متوقف کرد و در ژوئیه 2022 اعلام ورشکستگی فصل 11 کرد. سلسیوس از سپتامبر تلاش کرده است با خریداران بالقوه برای کسب و کارهای خرده‌فروشی و معدن خود تماس برقرار کند. پیشنهادهایی از 30 مناقصه‌گر دریافت کرد که هنوز فاش نشده است.

بر اساس یک مقاله بلومبرگ، گزارش شده است که یک وکیل سلسیوس به دادگاه گفته است که تا اواسط ژانویه در مورد علاقه شرکت به مذاکره برای یک معامله اعلامیه‌ای اعلام خواهد کرد.

طرح سازماندهی مجدد شرکت رمزارز سلسیوس هنوز امکان پذیر است؟

Voyager Digital، یکی دیگر از وام دهندگان ارز دیجیتال که اعلام ورشکستگی کرده است، اخیراً توسط Binance خریداری شد. بایننس بالاترین پیشنهاد را برای خرید Voyager Digital به مبلغ 1.022 میلیارد دلار ارائه کرد. مردم حدس می زنند که درجه سانتیگراد ممکن است توسط صرافی تحت رهبری Changpeng Zhao نیز برای فروش عرضه شده باشد.

طرح ساماندهی همچنان امکان پذیر است زیرا هنوز تصمیمی برای امضای قرارداد با مناقصه گران گرفته نشده است.

سلسیوس فاش کرده است که گلکسی دیجیتال هلدینگ قصد دارد پلتفرم نگهبانی خود، GK8 را از سلسیوس خریداری کند. علاوه بر این، سلسیوس قصد دارد به عنوان بخشی از بازسازی، استیبل کوین هایی به ارزش 18 میلیون دلار بفروشد. با این فروش‌ها، شرکت پیش‌بینی می‌کند که فرار کلی تا ماه مه یا ژوئن 2023 ادامه یابد تا عملیات خود را حفظ کند.

علاوه بر این، شبکه سلسیوس مجوز دادگاه را دریافت کرد تا در مجموع 2.8 میلیون دلار مشوق های کارکنان خود را ارائه دهد. با برنامه حفظ کارکنان کلیدی (KERP)، کسب و کار امیدوار است کارکنان خود را حفظ کند و عملیات را حفظ کند.

Cryptopolitan اخیراً مقاله‌ای را در مورد اینکه چگونه سرمایه‌گذاران کریپتو بدترین زمستان‌های مالی سال 2022 را دیده‌اند، پوشش داده است. یک قاضی ورشکستگی در ایالات متحده که بر پرونده ورشکستگی شبکه سلسیوس نظارت می‌کند، وام‌دهنده کریپتو را موظف کرد که 50 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده را به دارندگان حساب نگهداری بازپرداخت کند.