منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وام دهنده رمزنگاری Hodlnaut در سنگاپور تعطیل می شود

وام دهنده رمزنگاری Hodlnaut در سنگاپور تعطیل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Hodlnaut به جدیدترین شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال تبدیل شده است که تسلیم تأثیر شدید زمستان اخیر کریپتو شده است. این شرکت مستقر در سنگاپور در اطلاعیه‌ای در روز دوشنبه اعلام کرد که به دلیل شرایط اخیر بازار، بلافاصله تمام خدمات را متوقف می‌کند.

همه برداشت‌ها، سپرده‌ها و سوآپ توکن‌ها، از جمله استقراض و وام، به حالت تعلیق درآمده است. هودلنات گفت که این تصمیم برای این گرفته شده است که شرکت بتواند نقدینگی خود را تثبیت کند و دارایی ها را حفظ کند در حالی که آنها روی “بهترین راه برای محافظت از منافع بلند مدت کاربرانمان” کار می کنند.

Hodlnaut مجوز خود را پس می گیرد

هودلنات گفت که قبلاً به تنظیم کننده مالی کشور، اداره پولی سنگاپور (MAS) در مورد توسعه اطلاع داده است و همچنین برای لغو مجوز فعالیت شرکت اقدام کرده است. به این ترتیب، این شرکت ارائه خدمات پرداخت دیجیتال تنظیم شده را متوقف می کند.

این شرکت با شرکت Damodara Ong LLC برای تسهیل طرح بازیابی قرارداد بست. بر اساس گزارش Crunchbase، Hodlnaut حدود 500 میلیون دلار دارایی دیجیتال تحت مدیریت دارد.

ما از همه کاربران خود، چه در گذشته یا چه در حال حاضر، برای حمایت مستمر شما در این 3 سال بی نهایت سپاسگزاریم. ای کاش اوضاع فرق می کرد.

هودلنات.

چرا هودلنات خاموش می شود؟

علاوه بر استرس عملیاتی ناشی از فشار نزولی اخیر در بازار، گزارش‌ها ادعا می‌کنند که این شرکت نیز تحت تأثیر ورشکستگی Terra در ماه می قرار گرفته است. گزارش شده است که Hodlnaut حدود 187 میلیون دلار در استیبل کوین الگوریتمی Terra، UST از دست داده است. استیبل کوین بیش از 99 درصد سقوط کرد و بیش از 40 میلیارد دلار ارزش بازار را از بین برد.

چندین شرکت رمزارز دیگر و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر خسارت‌های ناشی از حادثه Terra را گزارش کردند. در اوایل این ماه، مدیر عامل یک شرکت کریپتو VC کره جنوبی، Hashed، فاش کرد که این شرکت با سرمایه گذاری Terra خود، بازدهی 3.6 میلیارد دلاری را از دست داده است. سقوط Terra یک اثر موج منفی ایجاد کرد که بازار نزولی را بدتر کرد و ارزش کل بازار را به زیر 1 تریلیون دلار کاهش داد.

وام دهندگان کریپتو ظاهراً در پایان زمستان بازار بودند، زیرا برخی از وام دهندگان بزرگ مانند سلسیوس و وویجر دیجیتال اعلام ورشکستگی کرده اند.