منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وام دهنده ارز دیجیتال Vauld برای محافظت در برابر طلبکاران درخواست می کند

وام دهنده ارز دیجیتال Vauld برای محافظت در برابر طلبکاران درخواست می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Vauld، یک صرافی رمزنگاری سنگاپور، به حفاظت از پرونده از وام دهندگان خود در سنگاپور رفته است. حرکت برای گرفتن یک مهلت قانونی به وام دهنده فضای تنفسی برای بازسازی می دهد. این شرکت از ابتدای ماه جاری به دلیل کاهش ارزش دارایی ها با مشکلاتی در عملیات مواجه بوده است. تکمیل مهلت قانونی چند روز پس از تعلیق برداشت توسط شرکت صورت می گیرد.

به دلیل شرایط نوسان بازار، سپرده‌ها، برداشت‌ها و معاملات همه به طور موقت در 4 جولای توسط Vauld متوقف شد. این به یک کشش متلاطم سه هفته ای پایان داد که در طی آن کاربران تلاش کردند تا حدود 198 میلیون دلار را از شبکه حذف کنند.

تقریباً در همان زمان، Vauld در حال عبور از دارایی های خود بود. مدیر عامل دارشان باتیجا اظهار داشت که شرکت او 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج خواهد کرد.

طبق گزارش‌ها، این درخواست در تاریخ 8 ژوئیه توسط این شرکت ارسال شده است، همانطور که در پست اخیر در وبلاگ آمده است.

مدیریت به این نتیجه رسیده است که با توجه به شرایط حاکم، ثبت درخواست برای دستور توقف در مهمترین مزیت همه سرمایه گذاران (از جمله وام دهندگان) خواهد بود.

وولد

Vauld به دنبال زمان برای سازماندهی مجدد خود است

این حرکت به Defi Payments (تجارت آن در سنگاپور) و مدیریت Vauld اتاق تنفسی می دهد. این شرکت خود را برای سازماندهی مجدد پیش بینی شده آماده می کند که به نفع همه ذینفعان خواهد بود.

به گفته Vauld، این شرکت به تعامل با Nexo ادامه می دهد. Nexo در اوایل ماه جولای یک یادداشت تفاهم با آنها برای خرید احتمالی امضا کرد. با این حال، آنها در حال انجام بررسی های لازم 60 روزه هستند تا مشخص کنند آیا در حال بستن معامله هستند یا خیر. Vauld ادعا می کند که دوره بررسی دقیق پس از 60 روز آغاز می شود.

سوگندنامه ای که در 8 ژوئیه توسط یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Vauld ثبت شد، دارشان باتیجا نشان داد که وام دهنده کریپتو 402 میلیون دلار به طلبکاران خود بدهکار است. 90 درصد از این بدهی از سپرده های سرمایه گذاران خرده فروشی ناشی می شود. از جمله سرمایه گذاران در وام دهنده رمزنگاری می توان به Peter Thiel، Pantera Capital و Coinbase Ventures اشاره کرد.

حکم توقف در سنگاپور با دادخواست ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده قابل مقایسه است. در هر دو کشور، فرآیندهای قانونی، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا از زخمی شدن خودداری کنند و عملیات روزانه را انجام دهند.

پیش از این، Nexo فاش کرده بود که با بزرگترین موسسه بانکی جهان، Citigroup (C.) همکاری داشته است. این همکاری تلاشی برای ادغام سایر وام دهندگان رمزنگاری است که تحت تأثیر نامطلوب فروپاشی بازار اخیر قرار گرفته اند. شایعات حاکی از آن است که سیتی گروپ قصد داشت موقعیت خود را در آسیا گسترش دهد. بنابراین، به دنبال خرید Vauld به عنوان بخشی از مقدمات خود بود.

ورشکستگی Vauld منحصر به فرد نیست. Voyager Digital اول شد

شکست شبکه Terra در ماه می، بازیگران بیش از حد اهرمی را در تجارت ارزهای دیجیتال آشکار کرد. در نهایت منجر به ورشکستگی Voyager Digital، Celsius Network و Three Arrows Capital شد. برخی صرافی ها به دلیل کمبود نقدینگی موقتاً فعالیت های معاملاتی خود را متوقف کرده اند.

به عنوان مثال، وویجر، تقریباً بلافاصله تأثیرات انحلال سه پیکان را احساس کرد. در نیمه دوم ژوئن 2022، کسب و کار فرآیند بازاریابی را آغاز کرد که از آن برای جمع آوری سرمایه یا انحلال تمام دارایی های خود استفاده می کرد. در 23 ژوئن 2022، شرکت حداکثر مبلغی را که مشتریان می توانستند برداشت کنند از 25000 دلار به 10000 دلار کاهش داد. بعداً، شرکت بلافاصله تمام معاملات و همچنین سپرده ها و برداشت ها را متوقف کرد.

یک هفته قبل از اعلام ورشکستگی وویجر، یک صندوق 500 میلیون دلاری با Alameda Ventures Ltd امضا کرد. این تسهیلات دارای 200 میلیون دلار پول نقد و 15000 بیت کوین بود. وویجر اعلام کرد که روند بازسازی «دو مسیری» را آغاز خواهد کرد. این فرآیند با (x) خرید یا (y) سهام در شرکت اصلاح شده برای مشتریان شرکت به اوج خود می رسد. فروش شرکت نتیجه محتمل تر است.

وویجر پیش بینی می کند که بتواند با استفاده از توکن های وویجر، سکه ها و پول نقد، یک طرح سازماندهی مجدد را تامین مالی کند. همچنین به بازیابی سرمایه Three Arrows متکی است. با این حال، این طرح چیزی نیست جز خلاصه ای از گزینه های استاندارد که برای هر شرکتی که درخواست ورشکستگی کرده است باز است.