منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هکر 117 میلیون دلاری برنامه ریزی کرده است که 47 میلیون دلار را به عنوان جایزه باگ نگه دارد، در اینجا دلیل آن است

هکر 117 میلیون دلاری برنامه ریزی کرده است که 47 میلیون دلار را به عنوان جایزه باگ نگه دارد، در اینجا دلیل آن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق انجمن مدیریت پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFI)، جامعه Mango Markets آماده است تا با هکر خود به توافق برسد و به او اجازه دهد تا 47 میلیون دلار را به عنوان جایزه باگ نگه دارد، پس از سوء استفاده 117 میلیون دلاری در 11 اکتبر.

طبق توافقات پیشنهادی، هکر 47 میلیون دلار را نگه می دارد و 67 میلیون دلار باقی مانده را به صورت توکن برمی گرداند. این تسویه از 291 میلیون توکن یا 98 درصد رای دهندگان پشتیبانی دریافت کرده است و همچنین تضمین می کند که Mango Markets در این زمینه اقدام قانونی انجام نخواهد داد.

هکر “وام های کلان” را از خزانه داری Mango دریافت کرد تا با تغییر ارزش وثیقه توکن بومی MNGO، حمله را انجام دهد. پس از اختلاس وجوه، هکر به دنبال پرداخت پرداخت و پیشنهادی را در انجمن غیرمتمرکز سازمان مستقل (DAO) بازار مانگو ارسال کرد و در آن زمان 70 میلیون دلار درخواست کرد.

علاوه بر این، این شخص از میلیون ها توکن که از اکسپلویت گرفته شده بود برای رای مثبت به این پیشنهاد استفاده کرد. حد نصاب لازم برای تصویب این پیشنهاد در 14 اکتبر به دست آمد.

معامله تسویه حساب هکرها

هکر از کاربرانی که از این ایده حمایت می‌کنند می‌خواهد با شرایط تسویه موافقت کنند، که شامل پرداخت پاداش، تسویه هر گونه بدهی معوق با خزانه‌داری، چشم پوشی از ادعای هر حساب دارای بدهی معوق، و چشم پوشی از هرگونه تحقیقات جنایی یا مسدود کردن وجوه است.

به گفته یکی از رای دهندگان، این مفهوم در انجمن حکومت داری نیز زیر سوال رفته است. رای دهنده کاملاً موافق است که بازگرداندن وجوه مشتری در اسرع وقت باید اولین نگرانی باشد، اما 50 میلیون دلار “پاداش اشکال” پوچ است.

علاوه بر این، بهره‌بردار حداکثر باید هزینه‌های خود (15 میلیون دلار؟) + 10 میلیون دلار را جبران کند. به هکر کرم چاله 600 میلیون دلاری وعده جایزه 10 میلیون دلاری کلاه سفید داده شد. به گفته رای دهنده، مانگو در مذاکره بهتر از این است، به خصوص که استثمارگر عملاً مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

اعضای جامعه پاسخ داد به توسعه در توییتر تعجب می کند که چگونه هکر Mango یک جایزه 47 میلیون دلاری باگ جمع آوری می کند. دیگران این را به عنوان بزرگترین جایزه ارز دیجیتال تا کنون ذکر کردند.

یکی دیگر از رای دهندگان مدعی شد که لازم است نرخ انعام فعلی که 10 درصد از وجوه مورد بهره برداری است تعدیل شود.