منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هوبی گلوبال از جاستین سان دعوت کرد تا اولین عضو هیئت مشورتی جهانی هوبی باشد

هوبی گلوبال از جاستین سان دعوت کرد تا اولین عضو هیئت مشورتی جهانی هوبی باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Huobi Global که در دهه گذشته روی توسعه رمزارز کار کرده است، از آقای جاستین سان دعوت کرد تا اولین عضو هیئت مشاوره جهانی Huobi در کنار سایر رهبران جهانی باشد. هدف این هیئت ترویج تامین مالی جهانی کریپتو و ارائه راه استراتژیک برای توسعه پلتفرم Huobi است. هیئت مشاور در فصل جدید خود، توسعه جهانی، به Huobi Global مشاوره خواهد داد.

چندین رهبر دیگر جهان برای عضویت در هیئت مشورتی دعوت شده اند. از جمله تد چن، بنیانگذار Bacera Capital، بنیانگذار سابق Jinglin Asset Partners، و Du Jun، یکی از بنیانگذاران Huobi Global. وانگ یانگ، معاون رئیس دانشگاه علم و فناوری هنگ کنگ، لیا والد، یکی از بنیانگذاران Valkyrie Investments و بنیانگذار اولین ETF در بیت کوین.

با تجربه و کمک این رهبران جهانی، Huobi Global ممکن است به آنچه که به دنبال آن هستند دست یابد. اما قبل از بحث در مورد تأثیر جاستین سان بر Huobi Global، باید بدانید که جاستین سان کیست و Huobi Global چیست.

جاستین سان کیست؟

جاستین سان یکی از پیشگامان بلاک چین و بنیانگذار فناوری ترون است. او فناوری Tron را در سال 2017 با بیش از 110 میلیون کاربر ماهانه تأسیس کرد. او به عنوان یکی از برترین تحلیلگران و توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال شناخته می شود. فناوری Tron او یکی از برترین سیستم عامل های مبتنی بر بلاک چین است. با توجه به این تجربیات، Huobi Global او را به عنوان عضو هیئت مشاوران انتخاب کرد.

جاستین سان تغییر دهنده واقعی بازی برای نقشه راه جهانی Huobi Global خواهد بود. او با دانش عمیق رمزنگاری و تجربه گسترده با فناوری بلاک چین، هزینه‌های جدیدی را وارد طرح خواهد کرد.

درباره Huobi Global

Huobi Global یکی از برترین صرافی های رمزنگاری است. این در سال 2013 تاسیس شد و تاکنون بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. فعالیت های خود را در بیش از 160 کشور انجام می دهد که هدف اصلی آنها فعالیت و تقویت آزادی مالی است. Huobi Global سال‌هاست که بازار ارزهای دیجیتال را رهبری می‌کند و اکنون آنها در حال ایجاد نقشه راه جدیدی برای ثروت جهانی هستند.

برای این کار، آنها به کاربران جهانی قوی نیاز دارند تا از تجربیات کسانی که بازار ارزهای دیجیتال را رهبری کرده اند، پشتیبانی کنند. به همین دلیل است که آنها بسیاری از رهبران جهان از جمله جاستین سان را به هیئت مشورتی دعوت کرده اند. اگر آنها در برنامه خود موفق باشند، این اتفاق بزرگ بعدی برای بازار کریپتو خواهد بود. بعلاوه، انطباق جهانی رمزارز دور از دسترس نخواهد بود.

تاثیر بر بازار

جاستین سان در حال حاضر به عنوان سفیر فوق العاده و تام الاختیار و نماینده دائم گرانادا در سازمان تجارت جهانی کار می کند. جاستین سان با همکاری با پلتفرم های مالی جهانی مانند WTO و سایر موسسات معتبر نام خود را به دست آورده است. او سال ها تجربه دارد که تغییر بزرگی را در Huobi Global ایجاد می کند.

علاوه بر این، این ممکن است کریپتو را در کانون توجه جهانی قرار دهد. اگرچه رمزارز در حال حاضر در هر گوشه از جهان گسترش یافته است، اما با تجربه رهبرانی مانند جاستین سان، ممکن است کریپتو موقعیتی را به دست آورد که نادیده گرفتن آن برای کشورها سخت باشد.

فکر نهایی

برای انطباق جهانی کریپتو، رهبران رمزارز باید در سطح جهانی عمل کنند و Huobi Global این پلتفرم را فراهم می‌کند. بسیاری از رهبران برتر ارزهای دیجیتال جهان را برای نقشه راه جهانی Huobi Global دعوت کرده است. جاستین سان یکی از آنهاست. او به دلیل تجربه بی‌نظیر خود در بازار کریپتو در چند سال گذشته، برای عضویت در هیئت مشاور دعوت شده است. این هیئت مشورتی ممکن است در چند سال آینده سرنوشت Huobi Global را تغییر دهد.