منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هنگ کنگ طبق یک چارچوب جدید مبادلات کلاسی را انجام می دهد

هنگ کنگ طبق یک چارچوب جدید مبادلات کلاسی را انجام می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هنگ کنگ اعلام کرده است که چارچوب مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم خود را مورد بازنگری قرار داده است تا ارائه دهندگان دارایی را نیز شامل شود. با این به‌روزرسانی، ارائه‌دهندگان دارایی‌ها تحت چارچوب جدیدی قرار می‌گیرند که از ژوئن 2023 اجرایی می‌شود. آخرین به‌روزرسانی همچنین صرافی‌های ارزهای دیجیتال را با توجه به قوانین و مقرراتی که از آنها محافظت می‌کند، در همان براکت مالی سنتی طبقه‌بندی می‌کند.

هنگ کنگ مقررات مبادله ای را تشدید می کند

این به‌روزرسانی جدید همچنین به این معنی است که هر نهادی که به دنبال راه‌اندازی مبادلات رمزنگاری خود است باید فرآیند سختی را طی کند. این فرآیندها شامل قرار دادن خود در برابر قوانین AML و در عین حال اثبات این موضوع است که می تواند از مصرف کنندگان خود محافظت کند. پس از طی این مراحل، مجوز دائمی فعالیت آزادانه در سراسر کشور به صرافی اعطا می شود. هنگ کنگ از این اشتباه اخیر FTX برای از بین بردن خطراتی که کاربرانی که از صرافی های متمرکز حمایت می کنند استفاده می کند.

پس از سقوط FTX چند هفته پیش، درخواست گسترده ای از سوی تنظیم کننده ها از کشورها برای ارائه حمایت های کافی برای کاربران صورت گرفته است. پس از این حادثه، کاربران همچنین از رگولاتورها خواسته اند تا قوانین سخت گیرانه ای را در مورد صرافی ها اعمال کنند که به این معنی است که آنها با بررسی دقیق تر از قبل مواجه خواهند شد.

این کشور می خواهد یک چارچوب قوی رمزنگاری ایجاد کند

در کنفرانس اخیر در کشور، یکی از افسران ارشد دولت اشاره کرد که در حال حاضر در حال بررسی مقرراتی هستند که به محافظت از کاربران در برابر اقدامات صرافی های رمزنگاری کمک می کند. این به روز رسانی همچنین این کشور را در خط مقدم کشورهایی که اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از کاربران انجام می دهند، قرار داده است. در مقیاسی وسیع تر، هنگ کنگ به طور فعال برای ایجاد یک چارچوب نظارتی قوی برای بازار ارزهای دیجیتال در این کشور کار کرده است.

در ماه اکتبر، دولت یک سند سیاستی منتشر کرد که به اعلام دارایی های دیجیتال در دارایی های کاربران و نهادها می پرداخت. این کشور همچنین به دنبال راه اندازی چندین پروژه در این فضا است تا بتواند دسترسی گسترده تر، ارائه آموزش به مردم و بهبود وضعیت فعلی در بخش بلاک چین را در کشور ایجاد کند. با توجه به اینکه این کشور در حال حاضر به دنبال مقررات ارزهای دیجیتال است، چین به خوبی می تواند از این نظر ذینفع باشد.