منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هند یک رویکرد یکپارچه G20 برای مقررات ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند

هند یک رویکرد یکپارچه G20 برای مقررات ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

روز پنجشنبه، آجی ست، وزیر امور اقتصادی، اظهار داشت که هند از نزدیک با هیئت ثبات مالی (FSB) برای دستیابی به اجماع در مورد مقررات دارایی های مجازی در دوره ریاست هند G20 در سال 2023، همکاری می کند. یک پلت فرم اصلی برای همکاری مالی بین المللی. ذکر این نکته ضروری است که هند در اول دسامبر رئیس جمهور گروه 20 شد.

در 15 و 16 ژانویه، ست مقاله صندوق بین المللی پول در مورد دارایی های رمزنگاری شده را با اقتصادهای نوظهور در دهلی مورد بحث قرار داد. پس از این کارگاه یک و نیم روزه، آنها شروع به تهیه پیش نویس گزارشی کردند تا در نشست وزرای دارایی و روسای بانک مرکزی G20 در 23 فوریه در بنگالورو ارائه شود.

ست اعلام کرد که این کارگاه برای دستیابی به توافق در مورد ارزهای دیجیتال طراحی شده است. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که ریاست هند در G20 به دنبال یکسان سازی موضع سیاست و مسیرهای نظارتی برای دارایی های دیجیتال در میان سایر اعضای G-20 از طریق همکاری با هیئت ثبات مالی است.

در حالی که هند ریاست گروه 20 را برعهده می گیرد، نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی همواره خواستار کار گروهی بین المللی برای مبارزه با اثرات تحولات اقتصادی و مالی در اقتصادهای پیشرفته شده است. او همچنین از مقررات جهانی مبادلات دارایی‌های رمزنگاری‌شده برای مقابله موثر با شبکه‌های تأمین مالی تروریست‌ها حمایت کرد. همزمان با آغاز دوره ریاست گروه ۲۰ هند در اول دسامبر، وزیر این کشور هشت موضوع را برای گفتگو برشمرد، از جمله اصلاحات نهادهای جهانی و امنیت غذایی و انرژی.

در گذشته، نخست وزیر هند، نارندرا مودی نیز از اتحاد بین المللی در کنترل ارزهای رمزنگاری شده خواسته بود.

سقوط اخیر صرافی رمزارز FTX و فروش متعاقب آن در بازار، برخی از آسیب‌پذیری‌ها را در فضای کریپتو آشکار کرده است.