منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هند چارچوب قانونی جدیدی برای رمزارز ایجاد می کند

هند چارچوب قانونی جدیدی برای رمزارز ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • هند خواهان ایجاد یک چارچوب قانونی رمزارز است.
  • این چارچوب جدید ممنوعیت کامل قبلی پیشنهادی را حذف خواهد کرد.
  • بازیکنان برتر کشور می‌خواهند چارچوب قانونی جدید کریپتو تا سال مالی آینده فعال شود/

بخش کریپتو بسیار متنوع است و کاربران در فضا هر روز کمتر از 1000 توکن معامله می کنند. اگرچه بازار وعده سودهای کلان را می دهد، هنوز برخی از عناصر وجود دارد که تنظیم کننده ها باید روی آنها کار کنند. یکی از این عناصر، فعالیت های غیرقانونی توسط عوامل مخرب است. برای مهار این نقص ها و سایر معایب در بازار، کشورهای سراسر جهان به تنظیم فضای رمزنگاری خود روی آورده اند. هند نیز تفاوتی ندارد، زیرا دولت اعلام کرده است که چارچوب قانونی رمزنگاری خود را که در سراسر کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت، رونمایی خواهد کرد.

هند چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال را تا فوریه 2022 به صورت زنده می خواهد

بر اساس این گزارش، هند به دنبال ایجاد این چارچوب قانونی رمزنگاری تا فوریه 2022 است. گزارش منتشر شده توسط Business Today، یک رسانه خبری در این کشور، اشاره می کند که وزارت دارایی در این کشور به ارزهای دیجیتال به عنوان کالا نگاه خواهد کرد. ارزها اگر این چارچوب نظارتی رمزارز به نتیجه برسد، امکان ممنوعیت دارایی های دیجیتال در کشور را از بین می برد.

قابل توجه است که برخی از کلاه گیس های بزرگ در دولت این کشور از علت ممنوعیت دارایی های دیجیتال در سراسر هند حمایت می کنند. این مقامات همچنین خاطرنشان کردند که اگر قرار است قانون جدیدی در مورد دارایی های دیجیتال تصویب شود، هنگام ارائه بودجه اتحادیه کشور برای بررسی ارسال می شود.

بودجه اتحادیه قرار است تا اول فوریه ارائه شود، به این معنی که چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال می‌تواند زمانی که هند سال مالی بعدی خود را آغاز کند، فعال شود. همچنین اضافه کرد که در حال حاضر با بانک رزرو هند در توافق است و آنها در حال کار بر روی روش‌های چارچوب قانونی کریپتو هستند.

چارچوب قانونی جدید کریپتو می تواند شامل مالیات بر کریپتو باشد

اگر چارچوب قانونی جدید کریپتو، کریپتو را به عنوان یک دارایی ببیند، معامله‌گران و صرافی‌ها برنده می‌شوند، کشور موظف به پرداخت مالیات بر بازده آنها خواهد بود. در یادداشت قبلی اشاره شده بود که اداره امور مالیاتی کشور در حال بررسی آن است اما در حال حاضر به نتیجه نرسیده است.

با توجه به اینکه هند دارای جمعیت عظیمی در حدود 1.4 میلیارد نفر است، این چارچوب نظارتی جدید ارزهای دیجیتال چیزهای خوبی برای این کشور خواهد داشت. دولت این کشور از زمانی که ممنوعیت دارایی های دیجیتال توسط بانک مرکزی هند را لغو کرد، همچنان موضع خود را در مورد دارایی های دیجیتال اتخاذ کرده است. از آن زمان، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه رده های بالای دولت این کشور به جای ممنوعیت کامل آن، به دنبال یک چارچوب قانونی رمزنگاری هستند.