منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هند قرار است SOPهای رمزنگاری را در سال 2023 شناور کند

هند قرار است SOPهای رمزنگاری را در سال 2023 شناور کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هند از طریق وزیر دارایی خود اعلام کرده است که رویه‌های عملیاتی استاندارد در مورد دارایی‌های دیجیتال را در دوران تصدی ریاست‌جمهوری G20 ارائه خواهد کرد. این کشور قرار است در دسامبر زمام ریاست جمهوری را به دست گیرد و انتظار می رود که دوره تصدی آن تا نوامبر 2023 به پایان برسد. وزیر دارایی، نیرمالا سیتارامان، درباره دارایی های دیجیتال و آینده آنها صحبت کرده است. وزیر یک بار برای همکاری بین کشورها برای بررسی آینده دارایی ها فریاد زد.

FM خواهان اجماع برای تنظیم ارزهای دیجیتال است

Sitharaman به داشتن موضع بسته در مورد دارایی ها در حالی که خطرات مربوط به پذیرش آنها توسط عموم را بیان می کند شناخته شده است. با این حال، پس از اینکه او به رسانه ها گفت که این کشور در دوره ریاست G20 درباره کریپتو به طور گسترده بحث خواهد کرد، به نظر می رسد این موضع تغییر کند.

G20 انجمنی از کشورهای پیشرو در سراسر جهان است که در آن مسائل جدی با بازی نهایی یافتن راه حل برای مشکلات مورد بررسی قرار می گیرد. Sitharaman همچنین اشاره کرد که دارایی‌های دیجیتال بسیار گسترده هستند، بنابراین نباید فقط یک کشور در مورد مقررات آن فکر کند. او همچنین اشاره کرد که کشورها باید از هدفی که دارایی های دیجیتال و صنعت آنها در خدمت آنها است آگاه باشند.

هند نقشه راه CBDC را منتشر می کند

وزیر دارایی همچنین در مورد مشکلات در بخش کریپتو صحبت کرده است، به ویژه در مورد موضوع پولشویی، که یک تهدید در سراسر هند بوده است. اداره اجرای هند نیز بر افزایش گسترده این فعالیت ها در چند ماه گذشته تاکید کرده است. او همچنین خاطرنشان کرد که اعضای G20 نگرانی های مشابهی در مورد بازار کریپتو دارند. به همین دلیل است که او احساس می‌کند هنگام بحث درباره نحوه مدیریت صنعت باید یک اجماع وجود داشته باشد. بانک مرکزی هند اخیراً به سرعت به سمت ایجاد CBDC خود حرکت کرده است.

چند روز پیش، بانک یک سند رسمی منتشر کرد که به عنوان یک نقشه راه با ذکر چندین مزایا، خطرات و ویژگی هایی که CBDC آینده خواهد داشت، ارائه کرد. برخی از ویژگی های برجسته شده در سند عبارتند از اعتماد، امنیت و ایمنی و سایر موارد. این کشور همچنین دلایل متعددی را برای ایجاد CBDC، با کاهش هزینه های تراکنش، سرعت، و شمول مالی، از جمله مزایای دیگری که کاربران از آن به دست می آورند، برجسته کرده است. در همین حال، چین تست آزمایشی CBDC خود را پس از اعلامیه جدیدی مبنی بر اضافه کردن استان های بیشتر در اوایل هفته در این کشور به سطح بعدی می برد.