منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هند توکن های بیشتری را در میان تحقیقات بایننس در لیست سیاه قرار می دهد

هند توکن های بیشتری را در میان تحقیقات بایننس در لیست سیاه قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هند از طریق اداره اجرا اعلام کرده است که دو رمزارز دیگر را تحت قوانین جلوگیری از پولشویی خود مسدود کرده است. بر اساس بیانیه رسمی، دارایی‌های دیجیتالی که برای معاملات به حالت تعلیق در آمده‌اند شامل بیت کوین و تتر استیبل کوین است. این اقدام در بحبوحه تحقیقات E-Nuggets، یک شرکت تولید کننده برنامه های بازی برای کاربران، تصمیم گیری شد. در همان اطلاعیه، این سازمان اشاره کرد که بیش از 80 بیت کوین مرتبط با صرافی معروف Binance را مسدود کرده است.

ED ادعا می کند که E-Nuggets از کاربران خود کلاهبرداری کرده است

اداره اجرا به عنوان یک آژانس اقتصادی عمل می کند که چندین مازاد شرکت های مالی را در سراسر کشور بررسی می کند، از جمله فعالیت های پولشویی. صرافی در اطلاعیه خود تأیید کرد که سه دارایی مسدود شده از جمله توکن WazirX حدود 10000 دلار است. این آژانس اشاره کرد که تحقیقاتی را در مورد یکی از مدیران برنامه بازی Aamir Kahn و برخی دیگر در مرز FIR که در فوریه 2021 ارائه شده است، آغاز کرده است.

به گفته مقامات، این برنامه برای کلاهبرداری از عموم مردم با سرقت دارایی های آنها ساخته شده است. در این بیانیه آمده است که کاربران پس از واریز وجوه خود به اپلیکیشن، نمی توانند آن را برداشت کنند. پس از چندین بار پرس و جو در مورد مسائل مربوط به عقب نشینی، معامله گران با بهانه ای صرف مورد استقبال قرار گرفتند.

تنظیم کننده های هند به دنبال مبادلات هستند

در بیانیه ای که آژانس منتشر کرد، مدیران پلتفرم بازی توانستند وجوه مذکور را که از چندین سرمایه گذار در سراسر هند انباشته شده بود، برداشت کنند. در جزئیات ذکر شد که آنها توانسته اند از طریق مبادله برداشت را تسهیل کنند. در این بیانیه همچنین آمده است که حساب وزیر ایکس مدیران دارای 10000 دلار است. علاوه بر این اطلاعات، آژانس مدعی شد که پلیس در هند به اماکن مدیران یورش برد و حدود 392884 دلار از آنها دریافت کرد.

مقامات دریافتند که مدیران اجرایی همچنین وجوهی به مبلغ یک میلیون دلار را در یک حساب Binance که مسدود شده بود نگهداری می کردند. اگرچه ادعاهایی مبنی بر مالکیت بایننس WazirX وجود دارد، این شرکت ادعا کرده است که تملک کامل نشده است و مالکیت شرکت همچنان در اختیار صاحبان فعلی آن است. تنظیم کننده های هند طی چند ماه گذشته به طور خستگی ناپذیر علیه فعالیت های غیرقانونی کار کرده اند. چند ماه پیش، آژانس دارایی‌های WazirX را مسدود کرد. با این حال، دارایی ها چند روز پیش آزاد شد. در حال حاضر، آژانس وجوه متعلق به Valud، Coinswitch Kuber را نگه می دارد.