منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هندوراس در میان افزایش علاقه رمز ارزها ، اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین را دریافت کرد

هندوراس در میان افزایش علاقه رمز ارزها ، اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • اولین خودپرداز بیت کوین در پایتخت هندورا نصب شد.
  • BTM زمانی اتفاق می افتد که هندورا شاهد افزایش پذیرش رمزنگاری است.
  • کشور در حال تصویب بیت کوین به عنوان وجه قانونی است.

هندوراس ، در آمریکای جنوبی ، اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین خود را در پایتخت ، Tegucigalpa ، در میان افزایش علاقه به دارایی های رمزنگاری ، نصب کرد.

به گزارش رویترز ، دستگاه خودپرداز بیت کوین توسط شرکت TGU Consulting Group در هندوراس نصب شده است. هندوراس با استفاده از این دستگاه می تواند هر دو بیت کوین و اتریوم را با استفاده از ارز محلی معروف به لمپیرا به دست آورد.

برای استفاده از دستگاه خودپرداز ، کاربران فقط باید اسناد رسمی شناسایی و داده های شخصی مانند شماره تلفن را اسکن کنند.

شرکت هندوراسی که دستگاه خودپرداز بیت کوین را نصب کرده است می گوید هدف از نصب این دستگاه کمک به آموزش ساکنان از طریق ارزهای دیجیتالی است.

شایان ذکر است که هندورا نیز به دنبال راه السالوادور است که اخیراً بیت کوین را به عنوان یک مناقصه قانونی در این کشور تصویب کرده است.

خودپرداز Bitcoin Bitcoin هندوراس در لحظه ای کامل ناهار می خورد

دستگاه خودپرداز بیت کوین در کشور آمریکای جنوبی در حالی ایجاد می شود که استفاده از رمزنگاری در بین ساکنان ، به ویژه در بین متخصصان رایانه و توسعه دهندگان نرم افزار ، افزایش یافته است.

این دستگاه به محبوبیت بیشتر بیت کوین در کشور کمک می کند زیرا گمانه زنی ها درباره قانونی شدن دارایی دیجیتال همچنان در حال افزایش است. خودپرداز بیت کوین هندوراس که به تازگی نصب شده است نیز بر تعداد فزاینده BTM نصب شده در سطح جهانی می افزاید.

بر اساس گزارش قبلی ، 1200 دستگاه خودپرداز جدید بیت کوین در این ماه (در آگوست 2021) نصب شده است که روزانه 47 دستگاه را نشان می دهد. این در حالی است که اپراتورهای دستگاههای خودپرداز بیت کوین و رهبران صنعت بلاک چین یک تعاونی جدید انطباق Cryptocurrency (CCC) برای مبارزه با استفاده از BTM برای پولشویی تشکیل دادند.

بیشتر کشورهای آمریکایی به دنبال تصویب بیت کوین به عنوان ارز هستند

پس از السالوادور ، علاقه به استفاده از بیت کوین در چندین کشور دیگر در این قاره افزایش یافته است.

آلبرتو فرناندز ، رئیس جمهور آرژانتین ، اخیراً گفت کشورش آماده است تا ارزهای رمزپایه را به عنوان واحد پول خود در نظر بگیرد. با این حال ، او زیاد در مورد این موضوع صحبت نکرد اما به این ایده خوش بین بود.

به طور مشابه ، گزارش تأیید نشده ای نشان می دهد که پاراگوئه ، مکزیک و پاناما نیز در حال تصمیم گیری برای تصویب بیت کوین به عنوان واحد پول رسمی خود هستند.

اکثر کشورهای آمریکا با تورم بالایی روبرو هستند و کاهش ارزش پول محلی شهروندان را مجبور کرده است تا به عنوان یک ریسک به ارزهای رمزنگاری شده روی آورند.