منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همیلتون لین صندوق دارایی توکن شده را در Polygon راه اندازی می کند

همیلتون لین صندوق دارایی توکن شده را در Polygon راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت مدیریت سرمایه گذاری Hamilton Lane که مجموعاً 824 میلیارد دلار دارایی را نظارت و مدیریت می کند، اخیراً اولین صندوق از سه صندوق توکن شده ای را تأسیس کرده است که قبلاً گفته بود در تلاش برای گسترش مجموعه سرمایه گذارانی که به بخش خصوصی دسترسی دارند تأسیس خواهد کرد. بازارها

صندوق سرمایه گذاری اوراق بهادار همیلتون لین

این شرکت در اکتبر 2022 اعلام کرد که قصد دارد سه سرمایه خود را به عنوان بخشی از همکاری با شرکتی که در زمینه اوراق بهادار دارایی دیجیتال به نام Securitize معامله می کند، توکن کند.

کسب‌وکار پنسیلوانیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۲.۱ میلیارد دلار برای صندوق فرصت‌های سهام شاخص V خود از سرمایه‌گذاران جمع‌آوری کرده است و اکنون بخشی از آن را از طریق یک صندوق تغذیه نمادین در Securitize که توسط بلاک چین Polygon پشتیبانی می‌شود، در اختیار سرمایه‌گذاران خرد قرار می‌دهد.

طبق بیانیه منتشر شده توسط همیلتون لین، این صندوق از طریق ساختار کارمزدی سودمند، دسترسی آسان به قرار گرفتن در معرض پروژه‌های نوآورانه و متمایز را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. یک صندوق تغذیه از مجموعه ای از سرمایه گذاران پول می گیرد.

شکل قدیمی صندوق تغذیه نیازمند سرمایه گذاری حداقل 5 میلیون دلاری بود. با این حال، با نسخه توکن شده صندوق، حداقل مبلغ سرمایه گذاری به 20000 دلار کاهش یافته است.

کارلوس دومینگو، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Securitize، در بیانیه‌ای گفته است که صندوق توکن‌سازی شده جدید ایجاد شده توسط همیلتون لین گامی کلیدی در جهت دموکراتیک کردن بیشتر بازارهای خصوصی است.

دومینگو افزود که این صندوق جدید دسترسی به طبقه دارایی‌های خصوصی با عملکرد بالا را به‌ویژه از طریق کاهش حداقل‌های سرمایه‌گذاری تا حد زیادی گسترش می‌دهد.

در طول 20 سال گذشته، وی افزود که سهام خصوصی عملکردی 70 درصد بالاتر از S&P 500 را تجربه کرده است. با این حال، اکثر این موفقیت توسط مؤسسات مهم، صندوق های ثروت دولتی و موقوفات دانشگاهی برخوردار بوده است. او در ادامه گفت که سرمایه گذاران فردی نیز ممکن است شروع به دسترسی به این امکانات کنند.

در ماه های آینده، همیلتون لین قصد دارد راه اندازی دو صندوق تغذیه اضافی را که قبلا اعلام شده بود، آغاز کند. این صندوق ها در معرض اعتبار خصوصی و همچنین معاملات ثانویه قرار می گیرند.

تلاش های Polygon برای آوردن افراد بیشتری به وب 3.0

در چند سال گذشته، Polygon یکی از موفق‌ترین اکوسیستم‌ها در جذب افراد بیشتر به وب 3 بوده است. با همکاری، ادغام و میزبانی بسیاری از ابتکارات تا سال 2022، سرانجام به پایان رسید. همانند سال گذشته، Polygon با افزودن فراکتال به شبکه خود در 24 ژانویه، سال جدید را با پای راست آغاز کرد.

کاربران Polygon اکنون به کل خط تولید فراکتال از جمله استودیو F، لانچ پد NFT و بازار دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، ادغام این امکان را برای Polygon Ventures فراهم کرد تا به صورت استراتژیک در فراکتال سرمایه گذاری کند، که در نهایت به نفع کاربران نهایی فراکتال خواهد بود.

گروه دخترانه K-pop aespa، مجله Paper و The Dematerialized در 31 ژانویه به اکوسیستم Polygon پیوستند. اگر به پلتفرم مقیاس‌پذیری باور شود، این سه مجموعه کپسول دیجیتالی را به زیرساخت کمک خواهند کرد. علاوه بر این، یک جعبه ابزار توسعه دهنده منبع باز با همکاری فروشگاه برنامه غیرمتمرکز Meroku منتشر شد.