منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همه چیزهایی که باید در مورد نسخه تغییر نام‌گذاری شده نشست VeChain بدانید – The Hive

همه چیزهایی که باید در مورد نسخه تغییر نام‌گذاری شده نشست VeChain بدانید – The Hive

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

VeChain اخیراً راه اندازی The Hive را اعلام کرده است، یک رویداد پایداری متمرکز بر Web3 که جانشین اجلاس VeChain سال گذشته است. این ابتکار برای افزایش همکاری بین سهامداران Web3 و ارتقای پیشرفت پایدار ایجاد شده است.

در 2 فوریه 2023، صفحات ثبت نام و فرود رویداد The HiVe بدون هزینه اضافی در دسترس عموم قرار می گیرد. این مناسبت بزرگ در 4 مارس در لاس وگاس برگزار می‌شود، جایی که شرکت‌کنندگان این پتانسیل را دارند که در مورد محتوای خاص VeChain و همچنین کاربردهای فن‌آوری‌های Web3 از پروژه‌ها و پروتکل‌های دیگر که به شدت بر پایداری تمرکز دارند، بینشی کسب کنند.

لازم است بدانید که اعضای انجمن می توانند به 150 بلیط دسترسی داشته باشند و X-node حداقل 50 بلیط را تضمین می کند. در همان روز.

درباره بنیاد VeChain

بنیاد VeChain، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سان مارینو، اروپا، نیروی محرکه توسعه VeChainThor است – یک پلت فرم قرارداد هوشمند پیشرفته و پیشرفته که در تقویت پذیرش فناوری بلاک چین در دنیای واقعی بسیار موثر بوده است.

VeChainThor با بهره گیری از داده های «بی اعتماد»، قراردادهای هوشمند و فناوری های اینترنت اشیا، راه حل هایی را در صنایع مختلف ارائه کرده است. هدف پلتفرم بلاک چین ایجاد اکوسیستم‌هایی با فناوری است که به دستیابی به تحول دیجیتال و پایداری در سراسر جهان کمک می‌کند.