منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همه آنچه باید درباره سی و یکمین پروژه بایننس لانچپول، Hashflow بدانید

همه آنچه باید درباره سی و یکمین پروژه بایننس لانچپول، Hashflow بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بایننس لانچپول سی و یکمین پروژه خود را در پلتفرم Hashflow در تاریخ 1 نوامبر 2023 ساعت 00:00 (UTC) راه اندازی می کند. کاربران بایننس باید BUSD یا BNB را در استخرهای جداگانه به اشتراک بگذارند تا HFT، توکن بومی Hashflow را پرورش دهند. دوره کشاورزی به مدت 30 روز ادامه خواهد داشت.

لانچ پد بایننس در سه ماه گذشته غیرفعال بود و در پروژه قبلی، Project Galaxy موفق شد 3M توکن GAL را بین کاربران بایننس توزیع کند. هدف Launchpool توزیع 15 میلیون توکن HFT است که از این تعداد 12 میلیون توسط کاربرانی که BNB دارند و 3M توسط کاربرانی که BUSD دارند به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بایننس هر ساعت یک عکس فوری از موجودی کاربر و کل موجودی استخر می گیرد تا پاداش کاربر را محاسبه کند. جوایز کاربر هر ساعت به‌روزرسانی می‌شود و به کیف پول‌های نقطه‌ای آنها قابل ادعا است.

Hashflow توسط Binance Launchpool چیست؟

Hashflow یک پلت فرم غیرمتمرکز معاملات ارزهای دیجیتال است که به دلیل قابلیت همکاری، لغزش صفر و معاملات محافظت شده با MEV منحصر به فرد است. توکن اصلی صرافی HFT است، یک توکن ERC 20 که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

این پلتفرم در سال 2021 توسط مدیر عامل آن وارون کومار راه اندازی شد و بیش از 10 میلیارد دلار حجم معاملات را به ثبت رساند. توکن آن در بلاک چین های اتریوم، BNB Chain، Optimism، Polygon، Avalanche و Arbitrum موجود است.

سرمایه گذاران در ابتدا پروژه را در سه دور فروش توکن خصوصی که 25 درصد از کل عرضه را تشکیل می داد، تأمین مالی کردند. اولین دسته با قیمت 0.02 دلار/HFT، دسته دوم 0.10 دلار/HFT و آخرین با 0.40 دلار/HFT فروخته شد.

توسط Kraken ventures، Jump_، Dragonfly Capital، Wintermute، GSR، Cronos، Ledger prime، Meltem Dermirors، و Jason Choi و دیگران پشتیبانی می شود.

بنابراین چه چیزی Hashflow را خاص می کند؟

بیشتر صرافی‌های غیرمتمرکز بازار (DEX) برای تطبیق خریداران و فروشندگان به پولسازان خودکار متکی هستند. AMM ها دارای چالش هایی مانند نقدینگی کم، حملات ساندویچی و ضررهای دائمی ناشی از تغییرات نامنظم قیمت هستند. حمله ساندویچی نوعی از دستورات است که در آن مهاجم از کاربرانی که تراکنش ارسال می‌کنند اما همچنان منتظر هستند تا در زنجیره بلوکی گنجانده شود، استفاده می‌کند. Hashflow یک تابع درخواست برای مظنه (RFQ) را اعمال می کند و به سازندگان بازار اجازه می دهد تا استخرهای نقدینگی را مدیریت کنند و از حملات پیشرو جلوگیری کنند.

درخواست Hashflow برای مدل قیمت: Binance

RFQ تابع قیمت گذاری را خارج از زنجیره حرکت می دهد. سازندگان بازار می توانند استراتژی های قیمت گذاری را مدل کنند که داده های خارج از زنجیره را در نظر می گیرند، مانند قیمت دارایی های تاریخی و نوسانات. معامله‌گران از قیمت‌های پایین‌تر، لغزش صفر، مقاومت در برابر MEV (امضای رمزنگاری که مانع از اجرای جلو می‌شوند) و مبادله زنجیره‌ای متقابل بدون پل سود می‌برند.

کاربران از HFT برای مدیریت پروتکل Hashflow استفاده خواهند کرد. توکن ERC20 مجموعاً 1 میلیارد توکن دارد. 5٪ از کل عرضه هر سال، چهار سال پس از راه اندازی به خزانه DAO صادر می شود. جامعه DAO می تواند فرمول توزیع را تغییر دهد.

هاشورس

Hashflow به اولین DAO گیمیفی که داستان محور است می بالد. کاربران می توانند با پیوستن به Hashverse، پلتفرم را شکل دهند. Hashverse پلتفرمی است که در آن هر بازیکنی می‌تواند برای اداره پروتکل به رتبه‌هایی برسد.

نشانه های HFT شرط بندی شده، معیارهای سلامتی کاربران/بازیکنان را در Hashverse تعیین می کند. برای حفظ سلامتی خود در Hashverse، کاربران باید به طور مداوم مقدار و مدت زمان توکن های سهام خود را تنظیم کنند. این پروتکل به فعال ترین اعضای انجمن پاداش می دهد و حضور Hashverse آنها نقش مهمی در بازخرید این پاداش ها خواهد داشت.

حالت بازی: بازی شامل یک Hashverse گسترده است که در آن بازیکنان می‌توانند ماموریت‌ها را برای اثبات توانایی خود و در عین حال کسب پاداش انجام دهند. همچنین شامل NFT ها (مصنوعات) است که بازیکنان می توانند برای تکامل فرم شخصیت خود جمع آوری کنند. NFTها در بازار NFT قابل معامله خواهند بود.

حالت داستانی: Renova سیاره‌ای است که شامل جنگل‌های خزه‌ای باستانی، کلان‌شهرهای وسیع، معادن معدنی غنی از فلزات گرانبها، و اقیانوس‌های اولیه است و خانه انسان‌ها و سایر حیات‌های حساس از سراسر کهکشان است. این کشور به دلیل منابع طبیعی فراوان و پرطرفدارش، یک نیروگاه تجارت کهکشانی است.