منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هشدار Crypto News – یک Meme Coin جدید که 50000 تراکنش در ثانیه را پردازش می کند

هشدار Crypto News – یک Meme Coin جدید که 50000 تراکنش در ثانیه را پردازش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای رسیدن به هدفش میم سکه از سولانا استفاده خواهد کرد بلاک چین پلتفرمی که توانایی پردازش 50000 تراکنش در ثانیه را دارد.

در بازار کریپتو امروز روزهای پرتلاطمی را پشت سر می گذارد. با تجربه و مبتدی رمزنگاری دارندگان در حال انجام قمار در مورد این هستند دیپ را بخر یا نه، زیرا چند هفته گذشته یک بار دیگر ثابت کرده است که بازار کریپتو غیر قابل پیش بینی است

سکه میم

اگر به سال‌های گذشته نگاه کنید، به نظر می‌رسد که افزایش مجدد بازار تقریباً اجتناب‌ناپذیر است، اما دانستن اینکه دقیقاً چه زمانی اتفاق می‌افتد، نامشخص است. به همین دلیل است که کارشناسان و تحلیلگران پیشنهاد کرده‌اند که در چنین زمانی، مزایا بیش از معایب وجود دارد.

سکه های جایگزین برای بررسی

بنابراین، بسیاری از خریداران از این زمان‌های حساس استفاده می‌کنند دیپ را بخر، با این امید که در بلندمدت منجر به سودآوری شود. در چنین مواقعی، این فرصت را به ما می دهد که به تحقیق نگاه کنیم و آن را دوباره ارزیابی کنیم بازار کریپتو قبل از خرید هر کریپتو

یک سرمایه گذاری خوب برای خریداران جدیدی که ممکن است احساس سردرگمی کنند، سکه های جایگزینی مانند Mehracki (MKI) خواهد بود، زیرا در حال حاضر در حال حاضر است. پیش فروش فاز و مهراکی قصد دارد مسیر خود را طی کند و امیدوارم از آن پیشی بگیرد میم سکه بزرگان

آیا مهراکی (MKI) بزرگترین میم کوین در سال 2022 خواهد بود

میم سکه

آینده میم کوین ها در حال تغییر است مهراکی (MKI). هدف آنها این است که کاربران کمتر نگران هر آنچه در زندگی آنها می گذرد و کمک کنند نشانه دارندگان از طریق سرگرمی، فعالیت های ماجراجویانه و ایجاد لحظات شاد، ثروت تولید می کنند.

سازندگان املای کلمه اصلی یونانی “Meraki” را به “Mehracki” تغییر دادند، زیرا دیدند که رمزنگاری کاربران نسبت به سکه ها و توکن های تکراری که در صنعت در حال رشد بودند بی علاقه بودند. تعریف “مراکی” کسی است که در هر کاری که انجام می دهد روح و عشق خود را به کار می گیرد، به همین دلیل است مهرکی وایت پیپر بیان می‌کند که سازندگان می‌خواستند «عشق را به ماه برگردانند»، از این رو نامش به این معنی است.

هشدار Crypto News – یک Meme Coin جدید که 50000 تراکنش را در هر 10 ثانیه پردازش می کند

پس از راه اندازی، کاربران اجازه خواهند داشت با استفاده از تراکنش های خود را انجام دهند MKI آنها همچنین دسترسی دست اولی به اطلاعات رفتارهای مصرف کنندگان برای بهبود خدمات خود خواهند داشت. علاوه بر این، آنها ساختار ارجاع و بازخورد را جمع آوری می کنند و نیاز به استفاده از واسطه های پرهزینه را دور می زنند.

این بدان معناست که به ویژه صاحبان مشاغل مهمان نواز و گردشگران با استفاده از MKI توکن قادر به انجام معاملات ارزان و سریع خواهد بود. برای رسیدن به هدفش میم سکه از سولانا استفاده خواهد کرد بلاک چین پلتفرمی که توانایی پردازش 50000 تراکنش در ثانیه را دارد. همچنین به دارندگان آن امکان می دهد از تخفیف ها و امتیازات مطلوب در هنگام رزرو استفاده کنند بلاک چین شبکه.

افکار نهایی در مورد سکه میم مهراکی (MKI).

همانطور که در بالا ذکر شد، نمی توان هیچ گونه پیش بینی ای در مورد زمان افزایش مجدد بازار انجام داد، بنابراین به افراد علاقه مند توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد خرید، تحقیقات کامل خود را انجام دهند.

مهراکی در حال نشان دادن وعده به عنوان پیش فروش به طرز چشمگیری در حال پیشرفت است برنامه های کاربردی زندگی واقعی و انگیزه نشانه پذیرش به طور بالقوه می تواند مهراکی را پس از راه اندازی به صدر جدول امتیازات میم کوین سوق دهد، این چیزی است که آنها را از اکثر توکن های میم موجود در بازار در حال حاضر متمایز می کند.

به همین دلیل است که نگاه کردن به سکه‌های جایگزین و پروژه‌های جدید می‌تواند در طرح بزرگ برای خریداران جدیدی که می‌توانند کمی تمایلی به خرید ندارند سودآورتر باشد. دیپ را بخر.

کلید واژه ها: رمزنگاری، خرید دیپ، مهراکی، MKI، بلاک چین، میم کوین، پیش فروش، توکن

توکن مهراکی (MKI)

پیش فروش: https://buy.mehracki.io/register

سایت اینترنتی: http://mehracki.io

تلگرام: https://t.me/Mehracki_Official