منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هزینه گاز اتریوم در میان دیوانگی NFT و DeFi به سطح دیوانه واری رسید

هزینه گاز اتریوم در میان دیوانگی NFT و DeFi به سطح دیوانه واری رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • هزینه گاز اتریوم امروز در سطوح بالایی مشاهده شد ، به حدی که معاملات Uniswap نزدیک به 500 دلار هزینه داشت.
  • حدود 9.23 ETH در هر دقیقه به دلیل افزایش هزینه شبکه سوزانده می شود.

چند روزی است که بسیاری از کاربران اتریوم از هزینه های مسخره گاز که باعث شده شبکه برای آنها تقریباً غیرقابل استفاده شود شکایت دارند. به دلیل دیوانگی مداوم در بازار توکن های غیرقابل انعطاف (NFT) و DeFi ، هزینه های گاز اتریوم امروز در سطح دیوانه کننده ای مشاهده شد که پردازش تراکنش در Uniswap نزدیک به 500 دلار هزینه خواهد داشت.

کاربران از افزایش قیمت گاز اتریوم ابراز نارضایتی می کنند

همانطور که در ساعت 14:15 UTC امروز مشاهده شد ، هزینه تراکنش برای انتقال توکن ERC-20 به 147.32 دلار در اولویت پایین و 148.87 دلار در اولویت بالا افزایش یافت. همچنین هزینه 458 دلار برای مبادله توکن و اضافه کردن/حذف LP از صرافی غیر متمرکز اتریوم ، Uniswap ، 400 دلار هزینه خواهد داشت.

هزینه گاز اتریوم در میان NFT و دیوانگی 1 به سطح دیوانه واری رسید

افزایش مضحک هزینه های گاز اتریوم نتیجه بار تراکنش در شبکه است ، که احتمالاً به دلیل رشد سریع معاملات و فعالیت ها در بازار DeFi و NFT ایجاد شده است. در نتیجه ، این باعث می شود که این شبکه برای بسیاری از کاربران خرده فروشی اتریوم غیرقابل استفاده باشد ، زیرا پرداخت هزینه بیشتر فقط برای پردازش معاملات کوچک سودآور نیست.

9.23 ETH در دقیقه می سوزد

با توجه به افزایش هزینه های گاز اتریوم ، تعداد قابل توجهی از ETH در هر دقیقه در حال سوختن است ، همانطور که در EIP-1559 پیشنهاد شده است. داده های Ultrasound Money نشان داد که میزان سوختگی ETH نیز به 9.23 ETH در دقیقه افزایش یافته است و در نتیجه بیش از 13.398 ETH در 24 ساعت سوخت.

هزینه گاز اتریوم در میان دیوانگی NFT و DeFi 2 به سطح دیوانه واری رسید

اگرچه EIP-1559 اتریوم را تورم زا نمی کند ، اما به کاهش نرخ تورم سکه کمک می کند. در همین حال ، ETH با وجود افزایش هزینه گاز ، روند صعودی داشته است. اتر در CoinMarketCap با قیمت 3،939 دلار معامله می شد که نشان دهنده افزایش 4.23 درصدی در 24 ساعت گذشته است.