منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هر آنچه باید در مورد نقش LUNC burn & Binance در آن بدانید

هر آنچه باید در مورد نقش LUNC burn & Binance در آن بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Changpeng Zhao مدیر عامل بایننس یکی از فعال ترین افراد شرکتی در رسانه های اجتماعی است. او با کاربران در توییتر و دیگر پلتفرم‌های اجتماعی تعامل دارد تا اطمینان حاصل کند که شرکت به بهترین شکل ممکن ارائه می‌دهد. در اخیر جلسه فضایی توییتر، CZ با دنبال کنندگان تعامل کرد و به سؤالات آنها در مورد خط مشی آنها پاسخ داد.

کاربری از او در مورد LUNC و اینکه آیا بایننس در هر معامله از 1.2 درصد رایت پشتیبانی می کند، پرسید. Changpeng Zhao پاسخی مفصل از وبلاگ رسمی Binance ارسال کرد تا کاربران بینش عمیقی نسبت به این موضوع داشته باشند. جزئیات همچنین از تغییرات احتمالی در صنعت در رابطه با این موضوع صحبت می کند.

در اینجا مروری کوتاه بر ادعاهای مربوط به رایت LUNC در فضای توییتر و نحوه واکنش CZ به این وضعیت است.

LUNC رایت و شایعات در مورد آن

یکی از کاربران توییتر در 23 سپتامبر از CZ درباره رایت LUNC در فضای توییتر پرسید. سوال این بود که آیا بایننس از LUNC 1.2% برای هر معامله در Binance پشتیبانی می کند؟ پاسخ CZ این بود که ابتدا باید آن را روی زنجیره پیاده سازی کنند. به گفته CZ، این بیانیه کمی قابل تفسیر بود و کاربران آن را متفاوت تفسیر کردند.

تفسیر اصلی کاربران این بود که بایننس برنامه هایی برای اجرای آن دارد. آنها حدس می زدند که بایننس آن را ابتدا روی زنجیره و بعداً خارج از زنجیره پیاده سازی کند. اما اینطور نبود. در عوض، CZ می گوید که او هیچ قولی نداده است. در عوض، پاسخ او به این معنا بود که به عنوان یک تجارت، اولین گام آنها اجرای پروتکل و بعداً در سایر زمینه ها خواهد بود.

دلیل اصلی امتناع از سوزاندن 1.2 درصد برای هر معامله LUNC عدم یکنواختی در بازار است. اگر همه صرافی‌های متمرکز این سیاست را اجرا کنند، بایننس می‌تواند آن را انجام دهد. اگر این اتفاق نیفتد، بایننس نمی تواند ابتکار عمل را به دست بگیرد. از آنجایی که بایننس بیشترین سهم را در LUNC دارد، مستقیماً بر بازار آن تأثیر می گذارد.

CZ یک جایگزین ارائه کرده است: پرداخت مالیات 1.2٪ برای این تجارت LUNC. گام بعدی این است که 25% از LUNC را در Binance نگهداری کنید. وقتی این اتفاق بیفتد، بایننس مالیات 1.2 درصدی را از کاربران دریافت می کند و بنابراین کسانی که LUNC را ندارند نمی توانند در آن رای دهند. اگر دارندگان به 50 درصد از سکه در بایننس برسند، مالیات 1.2 درصدی برای تمام معاملات LUNC اعمال می شود.

اگر در ماه اول تکمیل مرحله 1 این اتفاق نیفتد، ویژگی Opt-in برای کاربران حذف خواهد شد.

تاثیر امتناع

قیمت Terra Classic (LUNC) طی یک ساعت بیش از 10 درصد کاهش یافت. کمترین قیمت 24 ساعته این سکه 0.00024 دلار و بالاترین آن 0.00028 دلار بود. در همین حال، جامعه همچنین قصد دارد LUNC را به TerraStation منتقل کند، جایی که از مالیات 1.2 درصدی برای سوختن پشتیبانی می شود.

جامعه ترا بر حمایت کامل از اجرای پیشنهادات اصرار دارد. CZ همچنین به این وضعیت پاسخ داده و گفته است که در جلسه AMA با جامعه Terra به نگرانی های آنها خواهد پرداخت.

نتیجه

مدیر عامل بایننس CZ به سوالی در مورد مالیات سوختگی LUNC پاسخ داد و اظهارات وی اشتباه تفسیر شد. بعداً، او پاسخ خود را در وبلاگ بایننس به اشتراک گذاشت، جایی که او جایگزین های احتمالی را برای وضعیت فعلی ارائه کرد. او طرحی را برای اجرای تدریجی مالیات سوختگی در Binance به اشتراک گذاشته است. بحث اصلی او در مورد رقبا یعنی صرافی های متمرکز بود که برای یکنواختی باید این مالیات را نیز اعمال کنند تا بایننس نیز بتواند رقابت کند.