منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هدیه بیت کوین واقعی با مارک کوبان در حال انجام است، ببینید چگونه کار می کند

هدیه بیت کوین واقعی با مارک کوبان در حال انجام است، ببینید چگونه کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR Breakdon

  • تیم بسکتبال مارک کوبان یک جایزه 100 دلاری بیت کوین برگزار می کند.
  • هدیه بیت کوین با مشارکت حامیان ارزهای دیجیتال، اپلیکیشن وویجر انجام می شود.
  • کوبایی یکی از طرفداران سرسخت Dogecoin است.

تیم بسکتبال مارک کوبان، دالاس ماوریکس، در حال حاضر یک هدیه واقعی بیت کوین برای طرفداران انجام می دهد که روز شنبه به پایان می رسد.

روز چهارشنبه، تیم بسکتبال حرفه ای اعلام کرد که به افرادی که این هفته اپلیکیشن Voyager Digital را دانلود کنند، بیت کوین هدیه می دهند.

بابی کارلا، مدیر محتوای دیجیتال تیم NBA، طرفداران می توانند با دانلود برنامه، کد تبلیغاتی، واریز 100 دلار و انجام معامله، جایزه بیت کوین را برنده شوند. توییت کرد.

Voyager Digital روز چهارشنبه از همکاری با Dallas Maverick خبر داد. این قرارداد شامل حق نام گذاری Mavs Gaming Hub، محل بازی و رویداد رسمی تیم Mavs’ NBA 2K League است.

در بیانیه‌ای، استیو ارلیش، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران وویجر، گفت که این پلتفرم با Mavs به دلیل رهبری آن‌ها در NBA و درک عمیق کوبا از دارایی‌های دیجیتال، همکاری می‌کند.

این همکاری به دلیل تغییر در قوانین NBA امکان پذیر است که به تیم ها اجازه می دهد حامیان مالی بین المللی بگیرند. وویجر دیجیتال اولین شریک بین المللی دالاس ماوریکس خواهد بود.

مارک کوبان، مدیر عامل دالاس ماوریکس، گفت که این همکاری به رشد هر دو فرنچایز کمک می کند:

ماوها مفتخرند که از وویجر به خانواده دالاس ماوریکس استقبال می کنند. ما معتقدیم که همکاری ما با Voyager به Mavs و طرفداران NBA این امکان را می‌دهد تا در مورد Voyager و نحوه کسب درآمد بیشتر از پلتفرم Voyagers نسبت به برنامه‌های مالی سنتی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

قبل از اهدای بیت کوین، کوبایی قبلاً یکی از طرفداران ارزهای دیجیتال بود

مارک کوبان سال‌ها طرفدار کریپتو بوده است و اخیراً به عنوان یکی از معتقدان به چشم‌انداز میم کوین، Dogecoin ایستاده است و ادعا می‌کند که شایستگی کافی برای تبدیل شدن به یک ارز با گستردگی جهانی را دارد.

تیم بسکتبال او نیز Dogecoin را به عنوان وسیله ای برای پرداخت بلیط خود می پذیرد.

کوبان، یک سرمایه‌گذار میلیاردر که در برنامه تلویزیونی Shark Tank نیز شرکت می‌کند، در پروژه‌های مالی غیرمتمرکز سرمایه‌گذاری کرده است و اطمینان می‌دهد که این نوع محصول در آینده می‌تواند با بانک‌ها رقابت کند.