منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هات بیت فعالیت های معاملاتی خود را در پلتفرم خود متوقف می کند

هات بیت فعالیت های معاملاتی خود را در پلتفرم خود متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هات بیت اعلام کرده است که تمامی فعالیت‌های پلتفرم معاملاتی کریپتو به دلیل به‌روزرسانی جدید به‌طور نامحدود به حالت تعلیق درآمده است. در این بیانیه، این شرکت خاطرنشان کرد که تمام سپرده‌ها، برداشت‌ها و معاملات از هر نوع در حال حاضر در حالت تعلیق است. در بیانیه این شرکت، این شرکت اعلام کرد که یکی از کارمندان سابق آن قبل از جدایی از شرکت در برخی فعالیت‌ها شرکت داشته است. در آپدیت جدید، هات بیت اعلام کرد که مقامات این فعالیت ها را غیرقانونی اعلام کرده اند.

مقامات کارمندان را برای بازجویی دعوت می کنند

با به روز رسانی جدید، کارکنان متعددی متشکل از مدیران ارشد شرکت برای بازجویی توسط مقامات دعوت شده اند. اگرچه همه چیز از زمانی که برای اولین بار در ماه جولای ظاهر شد پیشرفت کرده است، صرافی احساس کرد این تعلیق فعالیت تا زمانی که اوضاع کمی روشن شود مورد نیاز است.

همچنین، مقامات برخی از وجوه متعلق به شرکت را توقیف کرده اند، زیرا هنوز در دست بررسی است و باعث شده شرکت در سطح مطلوب خود کار نکند. با این حال، هات بیت اشاره کرده است که کارمندانش که تحت تحقیق نیستند به هیچ وجه به جرم مرتبط نیستند. با توجه به دارایی های منجمد متعلق به کاربران این پلتفرم، این شرکت خاطرنشان کرد که در تلاش است تا به عملکرد مطلوب بازگردد.

هات بیت وعده جبران خسارت به کاربران را می دهد

هات بیت مجدداً تأکید کرده است که کاربرانی که دارای پول در این پلتفرم هستند هیچ ترسی در مورد تعلیق ندارند. تمام وجوه و سپرده های آنها تا زمان روشن شدن کل تحقیقات تضمین شده است. هات بیت همچنین خاطرنشان کرد که همچنان در حال مذاکره با آژانس مسئول تحقیقات است زیرا همچنان به آنها فشار می آورد تا وجوه ضبط شده در محدوده آژانس را آزاد کنند. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در هنگ کنگ است.

با تعلیق همه فعالیت‌ها، به این معنی است که تمام سفارش‌ها لغو می‌شوند، تمام موقعیت‌هایی که معامله‌گران در پلتفرم دارند، انحلال می‌شوند. با این حال، این پلتفرم به کاربرانی که انتظار بازگشت سرمایه‌گذاری‌های خود در این پلتفرم را دارند، اطمینان داده است که نگران نباشند زیرا در تلاش هستند تا بازده خود را در زمان مقرر پرداخت کنند. همچنین خاطرنشان کرد که اطلاعات جدیدی را در مورد نحوه جبران خسارت کاربرانی که در حال حاضر در این وب گرفتار شده‌اند، در هنگام راه‌اندازی پلتفرم منتشر خواهد کرد. این صرافی قبل از تعلیق خدمات خود، معاملات بیش از 25 میلیون دلاری را در 24 ساعت گذشته تکمیل کرده بود.