منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نیش هکرهای کریپتو: آیا کریپتو برای شکست ساخته شده است؟

نیش هکرهای کریپتو: آیا کریپتو برای شکست ساخته شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در صنعت کریپتو مشکل وجود دارد و مخاطرات آن جذاب نیست. این طبیعت انسان است که تلاش کند و چیزی را توضیح دهد که معنی ندارد. در این مورد، بسیاری از سرمایه‌گذاران تلاش می‌کنند تا بازار کنونی ارزهای دیجیتال را درک کنند، بی‌نتیجه. اگر حقیقت تمام مدت به صورت شما و دیگر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال خیره شده باشد، چه؟ حقیقت این است که هتمن های کریپتو در صنعت نفوذ کرده اند.

در اینجا یک “همه چیز” از وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال است

ممکن است تعجب کنید که هتمن های کریپتو چیست؟ در اینجا یک توضیح مفصل است. همه چیز از قاتل اقتصادی جهانی سرچشمه می گیرد. حقیقت در مورد این موضوع در کتاب «اعترافات یک مرد اقتصادی ضربه خورده» آشکار شد. نویسنده: جان پرکینز. او آن را چنین توصیف می کند:

قاتل های اقتصادی، حرفه ای هایی هستند که دستمزد بالایی دریافت می کنند و کشورهای سراسر جهان را با تریلیون ها دلار فریب می دهند. ابزارهای آنها شامل گزارش های مالی تقلبی، انتخابات تقلبی، پرداخت پول، اخاذی، رابطه جنسی و قتل است.

جان پرکینز، یک قاتل اقتصادی سابق

به بیان ساده، وظایف آنها عبارت است از اطمینان از بدهکار شدن یک کشور به طوری که می تواند در مالکیت دولتی که برای آن کار می کنند، شود. اغلب، آنها عملیات پنهانی هستند که هیچ کد اخلاقی دیگری به جز رمز ارادت به کارفرمایان خود ندارند. بسیاری از شرارت های مالی سنتی راه خود را به امور مالی غیرمتمرکز پیدا کرده اند، و همینطور این قاتل ها. این هتکرهای کریپتو کریپتو را به پایین‌ترین سطح بی‌سابقه کاهش داده‌اند.

جدای از زمستان کریپتو، قاتل‌های کریپتو که تمام تلاش خود را می‌کنند تا مطمئن شوند صنعت نوزادان می‌میرد. سال 2022 گواهی زنده برای عملیات این هتکرهای رمزنگاری بوده است. تصادفات در حال حاضر خیلی دور از ذهن است که نمی‌توان ضرر 2 تریلیون دلاری از صنعت DeFi را در کمتر از یک سال توضیح داد.

منتقدان کریپتو، هرگونه پرسش و توضیحی را به عنوان تئوری توطئه معرفی می کنند. با این حال، اگر به اندازه کافی در بخش کریپتو بوده اید و قوانین قریب الوقوع کریپتو را درک کرده اید، پس می دانید که صنعت به طور ناگهانی در این موقعیت قرار نگرفت.

ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را در سال 2008 اختراع کرد و در ژانویه 2019 آن را با هدف ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز دور از دسترس دولت ها راه اندازی کرد. و شخص یا افراد مستعار این کار را انجام دادند و سرمایه گذاران مقدار زیادی پول در تجارت و معاملات پس انداز کردند. به همین جا ختم نشد.

اکنون، سرمایه گذاران از مالیات های مالی سنتی طفره نمی روند. آیا فکر می کنید دولت ها و ناظران مالی خوشحال بودند؟ بازار کریپتو در نوامبر 2021 به اوج رکورد رسید و مدت کوتاهی پس از آن همه جهنم شکست. در سال‌های گذشته، مسائل مربوط به کریپتو محدود به چند رویداد مجزا یا یک مورد جداگانه، مانند Mt.Gox بود.

با این وجود، سال 2022 کریپتوها را در آستانه انقراض قرار داده است. اما بیت‌کوین و سایر آلت‌کوین‌ها برای زنده ماندن در بزرگترین زمستان کریپتو مبارزه کرده‌اند. همانطور که مارک کوبان گفته است، این نشان می دهد که رمزنگاری کار می کند و کد امن است. با این حال، کاهش FTX درها را برای تحقیقات باز کرده و به عنوان زنگ خطری برای هتکرهای رمزنگاری عمل کرده است.

قاتل های کریپتو چهره های بعید می پوشند

شرایط کنونی بازار با حقایق زیادی پشتیبانی می شود که فقط باید بدانید کجا را جستجو کنید. صحبت های زیادی در مورد مقررات رمزنگاری شده است. این گفتگوها پس از آن که السالوادور بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی به تصویب رساند شدت گرفت. صندوق بین المللی پول از ملت خواسته است که اگر ملت می خواهد به تجارت با این نهاد ادامه دهد، این ایده را کنار بگذارد.

یک کشور مستقل این تصمیم را گرفت، اما کنگره ایالات متحده احساس کرد که مجبور به بررسی این موضوع است. سناتورها خواستار تشکیل کمیسیونی برای نظارت بر وضعیت BTC در السالوادور شده اند. در مورد کنگره ایالات متحده صحبت می کنیم، اینجا یک غم انگیز است. با وجود فروپاشی FTX، سناتورها در حال پیشبرد لایحه ای هستند که توسط SBF حمایت می شود.

سام بنکمن-فرید یکی از حامیان اصلی این لایحه بود که باعث اصطکاک بین او و سایر مدیران صنعت شد. این لایحه به کمیسیون معاملات آتی کالا، یکی از دو تنظیم کننده بازار ایالات متحده، اختیار بیشتری بر بازارها و مبادلات ارزهای دیجیتال می دهد.

برای مدت طولانی، رگولاتورها اشاره کرده اند که صنعت کریپتو را تنظیم نکرده اند. علاوه بر این، آنها چند ماه قبل را صرف توسعه قوانین نظارتی رمزارز پس از سقوط Terra Luna کرده‌اند. اما چگونه می توان پرونده جاری بین SEC و ریپل را توضیح داد؟

سرمایه‌گذاران رمزارز چگونه می‌توانند جدیدترین جریمه‌ای را که کیم کارداشیان برای تبلیغ یک پروژه کلاهبرداری رمزنگاری پرداخت کرده است، طبقه‌بندی کنند؟ همین رگولاتورها، از زمان شروع زمستان کریپتو کجا بوده اند؟ چرا آنها به صرافی های رمزنگاری که در حال ورشکستگی هستند کمک می کنند؟ چند پرونده مربوط به بخش DeFi در دادگاه ها حلق آویز است؟

فقدان مقررات فقط یک توهم است که تصویر بزرگتر را پنهان می کند. و این فروپاشی یک صنعت فین تک است و یک نهاد دولتی نمی تواند آن را کنترل کند. مهاجمان کریپتو قرار است سرمایه گذاران را به نقطه شکستی سوق دهند که به بازار دیفای بی اعتماد باشند. با رکود فعلی و افزایش نرخ های فدرال رزرو، متقاعد کردن سرمایه گذاران برای دور ماندن از دارایی های پرخطر کار سختی نخواهد بود.