منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نگاهی کوتاه: پورشه در سال 2023 پروژه NFT را راه اندازی می کند

نگاهی کوتاه: پورشه در سال 2023 پروژه NFT را راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تولیدکننده خودروهای لوکس پورشه به جدیدترین صنعت خودروسازی تبدیل شده است که به دنیای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) وارد شده است. در 29 نوامبر، پورشه برنامه‌های خود را برای انتشار اولین مجموعه NFT خود با ورود به وب 3 فاش کرد. فراتر از NFT، این خودروساز همچنین برنامه‌هایی را برای تقویت موقعیت مجدد برند در دنیای دیجیتال پرورش می‌دهد.

پورشه یک NFT 7500 قطعه ای را در ژانویه برنامه ریزی می کند

پورشه برنامه ریزی کرده بود تا 7500 NFT منحصر به فرد را با محوریت پورشه 911 کلاسیک از ژانویه 2023 منتشر کند. طبق اعلامیه، این مجموعه با همکاری یک طراح و هنرمند سه بعدی ساکن هامبورگ، پاتریک ووگل، طراحی شده است. پورشه گفت که خریداران تجربیات منحصر به فردی از سفر این شرکت به وب 3، متاورس و دنیای واقعی به دست خواهند آورد.

نگاهی کوتاه: پورشه در سال 2023 پروژه NFT را راه اندازی می کند

این خودروساز راه اندازی مجموعه های NFT خود را اولین گام بزرگ برای تغییر موقعیت برای دنیای دیجیتال در حال ظهور می داند. دتلف فون پلاتن، یکی از مدیران پورشه گفت: «آثار هنری NFT ما را قادر می‌سازد تا درک خود را از لوکس مدرن و جایگاه برند منحصربه‌فرد پورشه به دنیای دیجیتال ببریم.

نگاهی کوتاه: پورشه در سال 2023 پروژه NFT را راه اندازی می کند

پس از خرید، پورشه گفت که کلکسیونرها با انتخاب مسیرهای Performance، Heritage و Lifestyle برای کلکسیون های دیجیتالی خود، فرصتی برای تاثیرگذاری بر طراحی NFT های فردی خواهند بود. بر اساس انتخاب خریداران، هنرمند سه بعدی NFT را در Unreal Engine 5 برای تجربه ای همه جانبه بازسازی می کند.

نگاهی کوتاه: پورشه در سال 2023 پروژه NFT را راه اندازی می کند

NFT ها تنها یکی از استراتژی های Web3 پورشه هستند

علاوه بر NFT ها، پورشه قصد دارد از بلاک چین، فناوری پشت برنامه های ارزهای دیجیتال، در راه حل های موجود و آینده خود استفاده کند. دقیقاً، خودروسازی به دنبال ادغام فناوری بلاک چین در زنجیره تامین و تجربه خرید خود با پشتیبانی شرکت‌های تابعه خود از جمله پورشه دیجیتال و MHP است.

نگاهی کوتاه: پورشه در سال 2023 پروژه NFT را راه اندازی می کند

این پروژه یک عنصر اضافی از استراتژی دیجیتالی شدن ما است. ما تعهد خود را برای مدت طولانی انجام داده‌ایم و تیم Web3 ما این اختیار را دارد که نوآوری‌ها را در این بعد نیز توسعه دهد. مدیریت نوآوری در پورشه همچنین پتانسیل را در تجربه خرید، متاورس و زنجیره تامین می بیند. لوتز مشکه، مدیر اجرایی پورشه، گفت: مسائل مربوط به خودرو و پایداری نیز در نظر گرفته شده است.

یکی دیگر از خودروسازان مرسدس امسال با NFTs درگیر شد. در ماه آوریل، تیم F1 مرسدس اعلام کرد که قصد دارد مجموعه NFT را با همکاری FTX.US، بازوی ایالات متحده FTX، که اوایل این ماه ورشکسته شد، راه اندازی کند. در خارج از صنعت خودرو، روند NFT نیز در ورزش رایج است.