منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نه تنها ایلان ماسک: مشهورترین حامیان بیت کوین در سال 2021

نه تنها ایلان ماسک: مشهورترین حامیان بیت کوین در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • بیت کوین حتی در میان افراد مشهور نیز به جریان اصلی تبدیل می شود.
  • سیاستمداران، ستاره های پاپ یا بازیگر نقش مهمی در ترویج بیت کوین دارند.
  • حامی بیت کوین بودن مستلزم چیزهای زیادی است.

ایلان ماسک به عنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد مشهور در دنیای رمزارز شناخته می شود. اما او به سختی تنها فرد مشهوری است که اکنون صاحب بیت کوین است. تد کروز، میز ویلیامز و دیگر افراد مشهور به حمایت از بیت کوین معروف بودند.

اگر بیت کوین یک طلای دیجیتال است، در سال 2021 وارد دوران طلایی آن شده ایم. پذیرش جریان اصلی بیت کوین همراه با تایید افراد مشهور از آن است و اکنون به نظر می رسد سیاستمداران، ستاره های پاپ و اینفلوئنسرها در سراسر جهان قادر به توقف صحبت در مورد بیت کوین نیستند.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی را در نظر بگیرید، که در توییتی نوشت که پرداخت بعدی خود را 100 درصد به صورت بیت کوین انجام خواهد داد و در عین حال مایک ساراستی، مدیر ارشد اطلاعات میامی را تگ کرد. این حرکت جسورانه او را به اولین سیاستمدار ایالات متحده تبدیل می کند که به صورت رمزنگاری دستمزد دریافت می کند. اما سوارز تنها سیاستمدار آمریکایی است که از بیت کوین حمایت می کند.

حامیان بیت کوین بسیار متفاوت هستند

سناتور بانفوذ تگزاس، تد کروز اخیراً گفت که استخراج بیت کوین ممکن است راه حلی برای مشکلات شبکه برق تگزاس باشد و حتی در گذشته به نفع بیت کوین صحبت کرده است. در این سال، حزب جمهوری خواه همچنین سینتیا لومیس را به کمیته مهم بانکداری سنای ایالات متحده فرستاد که به حامی بزرگ بیت کوین معروف است. اگر چنین روندی ادامه پیدا کند، ممکن است به زودی شاهد مقررات ایالتی مورد انتظار در مورد بیت کوین باشیم.

ستاره‌های پاپ مانند اسنوپ داگ، دی‌جی خالد، کانیه وست یا 50 سنت قبلاً با حمایت از بیت‌کوین یا حتی پرداخت آن به عنوان پول آلبوم‌هایشان، خبرساز شده‌اند، اما پیشگام واقعی مل بی یکی از اعضای سابق Spice Girl است. یکی از اولین پذیرندگان بود و بیت کوین را در سال 2013 به عنوان پرداخت پذیرفت و او را به یک رویاپرداز واقعی در هنر دیجیتال تبدیل کرد. دیگر دسته بندی های مهم بازیگران و تأثیرگذاران در رسانه های اجتماعی هستند.

افرادی مانند میسی ویلیامز، ستاره سریال بازی تاج و تخت یا لوگان پل یوتیوبر، که تقریباً هیچ وجه اشتراکی ندارند جز اینکه می‌گویند که بیت‌کوین دارند، با جمعیت‌شناسی متفاوت صحبت می‌کنند و نشان می‌دهند که طلای دیجیتال واقعاً اکنون در همه جا وجود دارد.

ایلان ماسک استثناست؟

همچنین این درست است که حمایت افراد مشهور از پروژه‌های خاص ارزهای دیجیتال حتی ممکن است مخالفی برای افکار عمومی در مورد بیت کوین باشد. ممکن است به ظاهر رسوایی دی جی خالد یا فلوید می ودر در تبلیغات کلاهبرداری توکن Centra Tech اشاره کنیم که در نهایت به شکایت آنها منجر شد.

ستاره هالیوود استیون سگال نیز از پروژه کلاهبرداری مشابهی به نام Bitcoin2 gen حمایت کرده است و با عواقب قانونی کمیسیون امنیت و تبادل آمریکا (SEC) مواجه شده است. به هر حال، این ما را به سمت ایلان ماسک سوق می دهد که اخیراً مجدداً توسط SEC برای دستکاری قیمت سکه DOGE مورد بررسی قرار گرفته است. بنابراین وقتی صحبت از افراد مشهور در رمزارز به میان می‌آید، همه چیز گل سرخ نیست.

SEC تقلب در سکه متا 1 را همچنان در بازار و مربوط به یک سناتور سابق ایالات متحده توصیف می کند. وب‌سایت این شرکت همچنان دارای پیشرفت قابل توجهی است، یعنی توانمندسازی بشریت، زیرا صفحه توییتر و لینکدین آن فعال است و دائماً در حال فعالیت است.

آیا باید حامی بیت کوین باشید؟

موقعیت سلبریتی ممکن است هم چیزهای خوب و هم بد به همراه داشته باشد، اما با قدرت بسیار زیاد، مسئولیت بزرگی به همراه دارد. بیت کوین قدرت است و وقتی با حسن نیت استفاده شود می تواند فقر را کاهش دهد. اگر قدرت بیت کوین با خرد همراه نباشد، می تواند ابزاری برای ظلم باشد. در دست یک دولتمرد، کل کشور دوباره متولد می شود.

در کنیا، پروژه Akon Akoin 5000 کارگر را در شش ماه اول و 20000 کارگر را برای راه اندازی موفقیت آمیز تا سال 2022 هدف قرار می دهد. توسعه دهندگان همچنین در حال کار بر روی یک رویداد راه اندازی بزرگ هستند تا امکان پذیرش گسترده تر پس از عرضه ملی در سپتامبر را فراهم کنند.

طبق نظرسنجی اخیر دانشگاه کمبریج، تنها 39 درصد از انرژی سوزانده شده از استخراج کریپتو از منابع انرژی تجدید پذیر استفاده می کند. این بدان معناست که کل انرژی بیت کوین در یک سال به سوزاندن 54 میلیارد پوند زغال سنگ تبدیل می شود.

بیت کوین را می توان به یک فاجعه زیست محیطی تشبیه کرد.

تام سیر، میلیاردر و مدافع محیط زیست

افق بیت کوین جنبه های خوب و بدی دارد، پس شما باید چه سمتی باشید؟