منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ های کریپتو بیش از 130 میلیون دلار در XRP و DOGE انتقال می دهند

نهنگ های کریپتو بیش از 130 میلیون دلار در XRP و DOGE انتقال می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نهنگ‌های رمزنگاری شده بیش از 130 میلیون دلار دوج کوین (DOGE) و XRP را جابه‌جا می‌کنند، زیرا بازارهای کریپتو این هفته رشد کرده‌اند. یک کیف پول ناشناس به یک کیف پول ناشناس 300 میلیون DOGE ارسال شد که مجموعاً بیش از 41.8 میلیون دلار است.

بر اساس سرویس ردیابی بلاک چین Whale Alert، در اوایل این هفته، یک کیف پول ناشناس به کیف پول دیگری 150 میلیون DOGE که مجموعاً بیش از 20.7 میلیون دلار بود، ارسال کرد.

نهنگ های کریپتو دسته های عظیم XRP را جابجا می کنند

با تغییر مسیر پرونده بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مقادیر عظیمی از ارزهای دیجیتال نیز توسط نهنگ‌های کریپتو XRP منتقل شده است. یک کیف پول ناشناس که از طریق صرافی ارز دیجیتال Bitstamp 60 میلیون XRP به ارزش بیش از 28.03 میلیون دلار سپرده شده است.

مدت کوتاهی پس از آن، بیت استمپ یک کیف پول متفاوت و ناشناس با بیش از 60.9 میلیون XRP به ارزش بیش از 28.4 میلیون دلار منتشر کرد.

چند ماه پیش، در کمتر از 48 ساعت، Whale Alert شش تراکنش به ارزش 263 میلیون XRP را ثبت کرد که در زمان نقل و انتقالات حدود 130.65 میلیون دلار ارزش داشت.

نقل و انتقالات شامل:

DOGE برای اولین بار هفته گذشته پس از اینکه گزارش شد که ایلان ماسک، سرمایه دار فناوری، یکی از سرسخت ترین حامیان Dogecoin، کنترل غول رسانه های اجتماعی توییتر را به دست آورده، شروع به حرکت کرد.

تصاحب توییتر ایلان ماسک قیمت DOGE را توسط نهنگ ها افزایش داد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و یک غول تجاری، غول فناوری دیگری را به امپراتوری در حال گسترش کسب‌وکارهای خود اضافه می‌کند که Dogecoin (DOGE) را تشویق می‌کند تا رالی را که اوایل این هفته آغاز کرده بود، حفظ کند.

این اعلامیه باعث شد تا نماد میم پرکاربرد DOGE یک بار دیگر سر به فلک بکشد. نزدیک به 12 درصد از پایین ترین سطح 24 ساعته 0.0729 دلار به 0.0877 دلار افزایش یافت. پس از اینکه مشخص شد که ماسک یک روز قبل از بستن قرارداد عظیم 44 میلیارد دلاری از مقر توییتر در سانفرانسیسکو بازدید کرده است، Dogecoin اخیراً یک افزایش را تجربه کرد.

در آن دوره، DOGE با افزایش 14.8 درصدی، از 0.063 دلار به بالاترین سطح هفت روزه 0.072 دلار رسید. در گذشته، ماسک اعلام کرده بود که پرداخت‌ها تا حد زیادی دیجیتالی شده‌اند و توییتر باید از آن‌ها پشتیبانی کند.

چرا نهنگ های کریپتو مبالغ هنگفتی جابه جا می کنند؟

تجزیه و تحلیل روی زنجیره تراکنش های بلاک چین، معاملات نهنگ های رمزنگاری شده را دنبال می کند. از آنجایی که بلاک چین یک دفتر کل عمومی است، مقادیر تراکنش و اندازه بلوک برای کسانی که خدمات ردیابی مانند Whale Alert را ارائه می دهند قابل مشاهده است. ارزش معاملاتی بالا نشان می دهد که مقدار زیادی ارز دست به دست شده است. نهنگ ها می توانند با ثروت انبوه خود بازار را دستکاری کنند.

دیوارهای فروش قیمت سکه را کاهش می‌دهد و به نهنگ‌های کریپتو امکان خرید ارزان را می‌دهد. دیوارهای خرید سرمایه گذاران را مجبور می کند تا قیمت سکه ای را که نهنگ در اختیار دارد افزایش دهند. بنابراین، یک سرمایه گذار کوچک چه کاری می تواند انجام دهد تا از یک بازار بی ثبات سود کند؟ تغییرات قیمت در بازار ارزهای دیجیتال چیزهای زیادی در مورد آینده به شما می گوید. پیش بینی قیمت بازی اصلی در ارزهای دیجیتال است. اگر در آن مهارت داشته باشید، می توانید میلیون ها دلار درآمد داشته باشید.

اگر می‌خواهید درباره سرمایه‌گذاری در رمزارز بیشتر بدانید، در اینجا یک راه خوب برای شروع وجود دارد. چه یک حرفه ای و چه آماتور در بازار ارزهای دیجیتال، یادگیری صحیح یک بازی است که هرگز قدیمی نمی شود.