منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ های دوج کوین بیش از 500 میلیون DOGE را به کیف پول های ناشناخته منتقل می کنند

نهنگ های دوج کوین بیش از 500 میلیون DOGE را به کیف پول های ناشناخته منتقل می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخر هفته گذشته شاهد هجوم عظیمی از فعالیت های Dogecoin (DOGE) بودیم زیرا نهنگ DOGE بیش از 165 میلیون توکن را جابجا کرد. هنگامی که Robinhood، یک پلتفرم معاملاتی با کارمزد صفر، پشتیبانی از DOGE را در کیف پول رمزنگاری جدید خود اعلام کرد، احساسات مثبت منفجر شد و باعث شد قیمت 5 درصد افزایش یابد و به 0.0928 دلار در روز دوشنبه برسد.

تجمع نهنگ Dogecoin: بیش از 500 میلیون توکن DOGE در 2 روز جابجا شد

هشدار نهنگ دوج کوین اخیرا گزارش شده است که نهنگ ها در مجموع بیش از 500 میلیون توکن Dogecoin را در 48 ساعت گذشته جابه جا کرده اند. بزرگترین انباشت کننده توکن های DOGE نیز در این انباشت انبوه شرکت کرد و 165 میلیون سکه DOGE جمع آوری کرد.

در 24 ساعت گذشته، یک نهنگ برتر دیگر 150 میلیون توکن DOGE به ارزش بیش از 13 میلیون دلار را جابه‌جا کرد. این حرکت پس از اعلام Robinhood مبنی بر در دسترس بودن Dogecoin در برنامه خودسرپرستی “Robinhood Wallet” که اخیراً راه اندازی شده است انجام می شود.

آدرس کیف پول Robinhood، “DPDLBA”، بزرگترین دارنده Dogecoin است که حدود 34.76 میلیارد توکن DOGE را در خود جای داده است – 25.21٪ از کل عرضه. این مقدار معادل 3.1 میلیارد دلار دوج کوین تنها در این کیف پول است. دومین مالک بزرگ تنها 7.08 میلیارد سکه دارد که تنها 5.14 درصد است.

WhaleStats می گوید Dogecoin یکی از محبوب ترین توکن هایی است که توسط 100 نهنگ بزرگ BSC در 24 ساعت خریداری شده است. حتی جالب تر، همچنین مشاهده شد که انباشت نهنگ Dogecoin در بین 500 نهنگ بزرگ BSC رتبه بالایی دارد.

قیمت DOGE 5 درصد افزایش یافت

در 24 ساعت گذشته، Dogecoin (DOGE) شاهد افزایش قابل توجه قیمت 5 درصدی بوده است که اکنون با قیمت 0.0883 دلار معامله می شود. پایین‌ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب با ارزش‌های ۰.۰۸۵۱ دلار و ۰.۰۹۳۴ دلار ایجاد شده است، که نشان می‌دهد تقاضا برای توکن‌های DOGE در حال افزایش است، همانطور که با افزایش ۱۰۰ درصدی حجم در مدت مشابه نشان داده شده است.

احساسات بازار و تحلیل تکنیکال نشان می دهد که ممکن است طی چند روز آینده شاهد جهش جزئی ارزش تا 0.095 دلار باشیم. با این وجود، شکستن سد 0.1 دلار ممکن است به دلیل شرایط بازار دشوارتر باشد.