منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ بیت کوین برای جابجایی 15077 بیت کوین به ارزش 900 میلیون دلار 1 دلار می پردازد

نهنگ بیت کوین برای جابجایی 15077 بیت کوین به ارزش 900 میلیون دلار 1 دلار می پردازد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • یک نهنگ بیت کوین فقط یک دلار برای انتقال حدود 900 میلیون دلار در بیت کوین پرداخت کرد. این در مورد فیات و طلا غیر معمول است.
  • طبق گزارش CoinMarketCap، بیت کوین در حال حاضر با 7.5 درصد کاهش به 60357 دلار رسیده است.

چند ساعت منتهی به زمان انتشار، Whale Alert یک سری انتقال از یک نهنگ بیت کوین را مشاهده کرد که در ابتدا شامل 15078 بیت کوین می شد – معادل 910 میلیون دلار. اگرچه این اتفاق زمانی رخ داد که بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال تصحیح شدند، اما با توجه به اینکه سکه‌ها از «کیف پول ناشناخته به کیف پول ناشناخته» منتقل شدند، ظاهراً نشان‌دهنده تخلیه‌ای از نهنگ نیست.

بیت کوین نهنگ 15078 بیت کوین به کیف پول جدید

به نظر می‌رسد آدرس فعلی که سکه‌ها را در خود نگه می‌دارد نیز یک کیف پول جدید باشد، زیرا Whale Alert اشاره کرده است که تنها یک بار معامله کرده است، که 15077.47360231 بیت‌کوینی است که ساعاتی پیش به ارزش 889.2 میلیون دلار در آن زمان دریافت کرده است. جالب‌تر این است که 0.00001680 BTC یا 1.01 دلار کارمزد پرداخت شده توسط نهنگ بیت کوین برای جابجایی وجوه.

چنین پیشرفتی در هنگام استفاده از یک کانال پرداخت سنتی غیر معمول است. لازم به ذکر است که انتقال آن مبلغ با موسسات بانکی به مجوزهای متفاوتی نیاز دارد.

چرا بیت کوین سقوط می کند؟

به گفته کوین مارکت کپ، از روز سه شنبه، ارز دیجیتال پیشرو حدود هفت درصد از ارزش خود را از دست داده است. در طول زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 60357 دلار با ارزش کل 1.14 تریلیون دلار معامله می شد. برخی از مردم فکر می کنند که روند نزولی در بازار به دلیل ترس از اینکه ایالات متحده به زودی با لایحه زیرساخت بر بازار ارزهای دیجیتال فشار بیاورد، ایجاد شده است.

برخی دیگر بر این باورند که افت بازار ناشی از طمع و خوش بینی بیش از حد بوده است.

یکی از معیارهای صعودی که باید حفظ شود، رو به کاهش تراز مبادله است. Arcane Research اخیراً به اشتراک گذاشته است که موجودی مبادلات بیت کوین هنوز در حال کاهش است.