منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نماینده پارلمان بریتانیا برای ارائه لایحه خدمات مالی و بازار در سال جاری فشار می آورد

نماینده پارلمان بریتانیا برای ارائه لایحه خدمات مالی و بازار در سال جاری فشار می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اندرو گریفیث، عضو پارلمان بریتانیا و وزیر اقتصاد خزانه داری، مصمم است تا لایحه خدمات مالی و بازارها را تا عید پاک تصویب کند. با این حال، او این خبر را در شام سالانه شهر بریتانیا در پنجشنبه شب اعلام کرد. پس از تصویب قانون، این لایحه به سوابق رسمی که به عنوان کتاب قانون بریتانیا شناخته می شود، اضافه می شود – مجموعه ای معتبر که تمام قوانین تصویب شده در بریتانیا را شرح می دهد.

گریفیث در سخنرانی خود آرزوی خود را برای تبدیل شدن بریتانیا به مرکز مالی جهان بیان کرد. از طریق این ماموریت، او گفت که بریتانیا قادر خواهد بود سرمایه گذاری کند و فرصت های بیشتری برای تجارت بین المللی ایجاد کند.

لایحه مقررات رمزنگاری

اکتبر گذشته، این لایحه با مقررات جدیدی برای دارایی‌های کریپتو بازنگری شد. این قانون همچنین بر روی استیبل کوین ها تمرکز دارد و در عین حال بریتانیا را به مقررات بازارهای دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MICA) نزدیک تر می کند.

FCA دارای اختیارات کامل برای تنظیم شرکت های رمزنگاری از طریق انطباق آنها با قوانین ضد پولشویی است. اما اکنون، یک لایحه جدید به FCA درجه بالاتری از کنترل و قدرت اداری اعطا می کند.

چارچوب قانونی جدید کریپتو

این هفته، بریتانیا یک چارچوب نظارتی جامع رمزنگاری را معرفی کرد که تمام جنبه‌های تجارت و وام‌دهی در ارزهای دیجیتال را تنظیم می‌کند. مقاله مشاوره وزارت خزانه داری نشان می دهد که چگونه این ساختار جدید ارائه دهندگان خدمات، اقدامات حفاظت از مصرف کننده، پلت فرم های وام و موارد دیگر را پوشش می دهد. همچنین بر افزایش اختیارات برای اداره رفتار مالی (FCA) تاکید کرد. این طرح نوآورانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری داخلی را با نظارت بیشتر متحول می‌کند و در عین حال به افراد امکان می‌دهد به طور ایمن به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

صنعت کریپتو در حال حاضر با پیشنهاد چارچوب جدید موافقت کرده است و تا پایان آوریل فرصت دارد تا بازخورد خود را ارائه دهد.

ما به تازگی یک مشاوره دقیق را نشان دادیم که برنامه های خود را برای تنظیم این بخش تشریح می کند – این بخش دارای پتانسیل باورنکردنی است که می خواهیم به درستی انجام شود، بنابراین ما مشتاقانه منتظر بینش شما هستیم. وقت آن است که از این لحظه مورد انتظار تاریخ استفاده کنیم. به ما اطلاع دهید که چه فکر می کنید نوآوری کلید این تلاش است و ما با پذیرش تغییرات و جلوتر ماندن از منحنی، بریتانیا را به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی قرار خواهیم داد.

اندرو گریفیث