منو سایت

نمایش فلاپ Sandbox و HSBC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Sandbox یک دنیای مجازی است که در آن گیمرها می توانند تجربیات بازی خود را در بلاک چین اتریوم بسازند، کنترل کنند و کسب درآمد کنند. هدف Sandbox این است که با اعطای مالکیت واقعی به سازندگان بر آثارشان در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) توسعه‌دهندگان بازی‌های موجود را جایگزین کند. علاوه بر این، ساختار پاداش آنها آنها را به محبوب ترین شریک بازی تبدیل کرده است.

موقعیت و شهرت سودمند The Sandbox به مشارکت غیرمحتمل با HSBC منجر شده است. این نهاد غیرمتمرکز دنیای مجازی بازی به HSBC، یکی از برترین بانک‌های جهان، و Index Game پیوسته تا راگبی را به Metaverse معرفی کند.

Sandbox با HSBC شریک می شود تا راگبی را به Metaverse بیاورد

HSBC یک سری تلاش مجازی راگبی را در The Sandbox معرفی کرده است تا تجربه ای بدیع و همه جانبه از این ورزش را در Metaverse ارائه دهد. این آگهی مربوط به بازگشت کاتای پاسیفیک/HSBC Hong Kong Sevens مورد انتظار از 4 تا 6 نوامبر است. بازگشت پس از سه سال وقفه برای مسابقات.

Sandbox و فلاپ HSBC 1 را نشان می دهند
منبع: سندباکس

HSBC از 24 اکتبر تا 14 نوامبر میزبان یک استادیوم مجازی در Sandbox خواهد بود تا به یاد بازگشت مورد انتظار هفت هنگ کنگ باشد. این حرکت اولین ابتکار جامعه را شعله ور می کند.

شایان ذکر است، همکاری The Sandbox توسط برندهای Animoca و HSBC در ماه مارس سال جاری آغاز شد. در ماه مارس، شعبه هنگ کنگ HSBC یک بسته املاک مجازی به منظور ایجاد تجربیات ورزشی و بازی در آینده به دست آورد. از آن زمان، بازی فعلی راگبی HSBC در دست ساخت بوده است.

Metaverse نحوه تجربه مردم از Web3، نسل بعدی اینترنت است – با استفاده از فناوری‌های فراگیر مانند واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت توسعه‌یافته. در HSBC، ما پتانسیل زیادی برای ایجاد تجربیات جدید از طریق پلتفرم‌های در حال ظهور می‌بینیم که دنیایی از فرصت‌ها را برای مشتریان فعلی و آینده خود و جوامعی که به آنها خدمت می‌کنیم باز می‌کند.

سورش بالاجی، مدیر ارشد بازاریابی بخش آسیا و اقیانوسیه HSBC

این شش ماموریت هیجان انگیز به مخاطب این امکان را می دهد که در راگبی غرق شود. این ماموریت‌ها در مناطق مختلف استادیوم انجام می‌شود و شامل چالش‌های اکشن، مینی‌بازی‌های سرگرم‌کننده و آزمون‌های آموزشی مرتبط با ورزش است. لوان لیم، مدیر اجرایی HSBC هنگ کنگ، اظهار داشت:

در HSBC، ما پتانسیل زیادی برای ایجاد تجربیات نوآورانه از طریق فناوری های نوظهور برای مشتریان و جوامعی که به آنها خدمت می کنیم، می بینیم. ما همچنین به قدرت متحد کننده ورزش اعتقاد داریم و برای دهه ها حامی افتخار هنگ کنگ هفت ها بوده ایم.

لوآن لیم، مدیر اجرایی HSBC هنگ کنگ

با استفاده از ویژگی‌های بازی، سرگرمی و آموزشی فناوری‌های نوظهور برای افزایش پشتیبانی آن‌ها از راگبی، اولین سفر پیشگامانه HSBC به Sandbox به طرز شگفت‌انگیزی ترکیبی از تمرکززدایی و وب3 است. از طریق Metaverse، HSBC خوشحال است که راگبی را به جوامع دیجیتالی در سراسر جهان، چه در زمین و چه فراتر از آن، ارائه دهد.

چه شرم آور برای اکوسیستم غیرمتمرکز!!

معرفی مالی غیرمتمرکز (DeFi) و تمام ساختارهای حمایتی آن یک رویداد دیدنی برای بخش مالی بوده است. علاوه بر این، بخش‌هایی مانند بازی‌ها و ورزش‌ها از ظهور فناوری برای ارائه تجربیات بازی بی‌سابقه استفاده کرده‌اند.

سازندگان با ورود متاورس آسوده شدند و سرمایه گذاران از گرسنگی مالی خود کاسته شدند. Sandbox در اکثریت قریب به اتفاق آنچه جامعه دیجیتال در بازی و Metaverse می شناسد، پیشگام بوده است. سازمان بازی به کیفیت و رفع نیازهای مشتریان خود افتخار کرده است. جامعه کریپتو به خاطر نسخه فعلی راگبی خود آماده است.

ویدیوی تبلیغاتی مسابقات یک شکست کامل است! کیفیت ویدیو در کمترین حد ممکن است. این موضوع باعث شده تا گیمرها و سرمایه گذاران در مورد چشم انداز رویدادهای آینده فکر کنند. با این حال، برخی از سؤالات هنوز وجود دارد: آیا کیفیت ویدیو به طور هدفمند در دسترس بود؟ آیا این یک تکنیک بازاریابی Showbiz است؟

اگر هدف Sandbox و HSBC ارائه هشدارهای رمزنگاری برای بازی های آینده بود، بدون شک موفق شده اند. با این حال، این موجودات روح متاورس، دی‌فای و بازی‌های دیجیتال را نقض کرده‌اند. متاورس در حال حاضر در یک سوراخ عمیق است. این نیاز به منفی اضافی ندارد.

از ماه مارس سال جاری، Cryptopolitan گزارش می دهد که انتظار و هیجان در اطراف سرزمین متاورس کاهش یافته است. این نتیجه هم کاهش ارزش بیت کوین و هم توسعه کند زیرساخت است.

پس از راه‌اندازی متا، شرکت‌ها مشتاق سرمایه‌گذاری در Metaverse بودند، که باعث افزایش علاقه شد. با این حال، مفهوم Metaverse وارد مرحله عدم قطعیت شده است زیرا گفتمان در مورد دارایی های دیجیتال کمرنگ شده است.

پلتفرم های برجسته متعددی مانند Decentraland، The Sandbox و Somnium Space تا 95 درصد کاهش درآمد را تجربه کرده اند. بنابراین، اکنون زمان آن نیست که The Sandbox به مشکلات بیشتری دست یابد.

آیا قمار نتیجه خواهد داد؟

آیا این نوع ریسک محاسبه شده نتیجه خواهد داد؟ Sandbox به دلیل بسیاری از اتحادهای با کیفیت بالا مشهور است. این نیز ممکن است بازی را تغییر دهد. تنها در ماه سپتامبر، زیرمجموعه Animoca Brands از همکاری های متعدد با برندهای معروف خبر داد.

شرکت ورزشی و سرگرمی FaZe Clan پلتفرم Sandbox را برای ورود به محیط Web3 انتخاب کرد. این شرکت یک قطعه زمین 12×12 با نام «دنیای FaZe» را خریداری کرد، در حالی که رنو کره قراردادی را برای ایجاد تجربه‌های جدید خودرو در متاورس امضا کرد.

Sandbox همچنین با Smobler Studios و 1-Group همکاری کرد تا عروسی مجازی را در نسخه دیجیتالی The Alkaff Mansion سنگاپور برگزار کند. به نظر می رسد که تلاش های مجازی جزئی از این رویکرد هستند، زیرا موسسات مالی را با پیروان یکی از محبوب ترین رویدادهای ورزشی جهان مرتبط می کنند.