منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نمایشگاه و جایزه مالی جردن، جایی که گذشته آینده مبتنی بر بلاک چین را در بر می گیرد

نمایشگاه و جایزه مالی جردن، جایی که گذشته آینده مبتنی بر بلاک چین را در بر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رئیس هیئت مدیره بورس امان، نیمی از کابینه دولت منتخب اردن از جمله نخست وزیر و آقای KEY (که فراموش می کند قبل از یک جلسه تجاری رسمی کلاه خود را بردارد) چه وجه اشتراکی دارد؟

خوب، همه آنها این هفته در نمایشگاه مالی اردن، 1-2 نوامبر 2022 صحبت می کنند | هتل موونپیک | عمان، اردن!

عکس 2022 10 31 23 42 03

جوایز نوآوری مالی جردن (جوایز JFI) با هدف تجلیل از همه چیز است کارآفرین و نوآور در برندهای پیشرو در تجارت آنلاین (FX)، فین تک، بانکداری، دارایی های دیجیتال، بلاک چین و حوزه پرداخت. همانطور که در بقیه سایت های جوایز مرور می کنید، متوجه می شوید که کجا برتری در سازمان شما می تواند در فرآیند جوایز نامزد شود. «دست‌های قدیمی» و شرکت‌کنندگان جدید شانس یکسانی برای نوشتن فصل جدیدی در داستان جوایز کارآفرین JFI با نامزد کردن پروژه‌هایی دارند که در خدمات مالی جدید و هیجان‌انگیز هستند.

اردن، خانه برخی از قدیمی ترین سکونتگاه های جهان

تاریخ اردن به 7000 سال قبل از میلاد برمی گردد و اجداد آن به دوران پارینه سنگی بازمی گردد. اردن همچنین توسط بانک جهانی به عنوان “کشور با درآمد متوسط ​​بالا” بر اساس شاخص آزادی اقتصادی بنیاد هریتیج، اردن سومین اقتصاد آزاد در خاورمیانه و شمال آفریقا پس از بحرین و قطر و سی و دومین اقتصاد آزاد در جهان است.

رهبران مشهور بازارهای مالی جهانی ایده‌های عمیق خود را در مورد بازارهای مالی در حال افزایش، به همان اندازه که جالب و نوسان هستند، به اشتراک می‌گذارند. کارآفرین کریپتو و بنیانگذار Forward Protocol، Karnika E. Yashwant (Mr. KEY) در کنار دیگر مقامات بلندپایه از صنایع مختلف مالی، از جمله فارکس، ارز دیجیتال و فناوری مالی (فین تک). او به‌ویژه برای سریال‌هایش در برنامه Web3 Masterminds Talk Show مشهور است.

چه چیزی در انتظار همه چیزهایی است که توسط بلاک چین ایجاد می شود؟

مهم‌تر از همه، رویداد JFEX کارشناسان و اعضای کابینه دولت اردن را گرد هم می‌آورد تا مدل، استراتژی و مقررات مناسب را بررسی کنند. تشویق نوآوری بیشتر و پذیرش بلاک چین و سایر بازارهای مالی نوظهور در کشور.

بلاک چین پتانسیل بسیار زیادی برای حمایت از تلاش های پایدار و توسعه ای در بخش های مختلف اقتصاد از جمله بانکداری و امنیت دارد. با این حال، عدم قطعیت نظارتی یکی از موانع اصلی است که مانع استفاده و استفاده انبوه از فناوری می شود.

با این حال، از طریق کنفرانس، کارشناسان به تشریح بهترین روش برای تنظیم مقررات پرداختند بلاک چین و بازارهای مالی در اردن بدون کشتن نوآوری ها.

آقای کی در حالی که با یکی از همکارانش در جایی در یک رستوران دنج در صحرای پرآب دبی در حال صرف صبحانه بود، کنایه زد:

آینده پول بیت کوین نیست و فیات قرار نیست برای مدت طولانی باقی بماند. آینده واقعی **(با ما همراه باشید)** است و فرصت تریلیون دلاری در اطراف آن است.

کارنیکا ای یاشوانت

ما می‌توانیم از دیدگاه او تا حدودی شفافیت را استنتاج کنیم #وب3 با فلسفه تمرکززدایی و کنترل در دست مردم. از آنجایی که Web3 در مورد شفافیت و حقیقت است، شرکت ها تنها با باز بودن و همکاری در Web3 می توانند موفق شوند.

Karnika E. Yashwant با یکی از بنیانگذاران Mitch Rankin، Protocol Forward را برای ارائه جعبه‌ابزارهای «WordPress-like» تأسیس کرد که به کسب‌وکارها و افراد امکان می‌دهد به راحتی از وب 3.0 و فناوری بلاک چین استفاده کنند. آقای KEY همچنین پشت Utopian Capital، یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال، و KEY Difference Media است که به بیش از 550 میلیون دلار کمک مالی به پروژه‌های رمزنگاری کرده است.

از دیگر رهبران مشهوری که در نمایشگاه مالی اردن 2022 سخنرانی می کنند، می توان به رئیس هیئت مدیره بورس امان، آقای نادر آذر اشاره کرد. نخست وزیر اردن، جناب دکتر بیشر الخساونه. و نیمی از اعضای کابینه منتخب دولت اردن.

نمایشگاه مالی اردن 2022 20 بحث پانل برای حدود 2000 شرکت کننده برگزار خواهد کرد. در مجموع، 30 کارشناس از بخش‌های مختلف درباره اینکه چگونه جردن می‌تواند زنجیره‌های ارزش جدیدی را از طریق بلاک چین، فارکس و فین‌تک ارائه کند، صحبت خواهند کرد.

رویداد JFEX توسط AFAQ GROUP و با تایید کارشناسان مالی بین المللی برگزار می شود. هدف آن تجلیل از ذهن‌های نوآور و کارآفرینان در بخش‌های فین‌تک، فارکس، بلاک چین، پرداخت و دارایی‌های دیجیتال است.

برای بحث‌های واضح در مورد #فین‌تک، اقتصادهای غیرمتمرکز، و البته، پذیرش #بلاک چین به ما بپیوندید!