منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نقض HitBTC منجر به سرقت 40 میلیون سکه DVPN می شود

نقض HitBTC منجر به سرقت 40 میلیون سکه DVPN می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • طبق توییت اخیر شبکه Sentinel ، نزدیک به 40 میلیون توکن DVPN بومی در یک نقض اخیر سرقت شده است.
  • سرقت از HitBTC باعث شده است که مردم امنیت آن و امنیت دارایی های خود را زیر سوال ببرند.
  • طبق گزارش شبکه Sentinel ، نقض HitBTC به دلیل ضعف در عبارت عامیانه صرافی بیت کوین رخ داده است.

دنیای ارزهای رمزنگاری شده هنوز در مرحله جوانه زدن است. بسیاری از پول های نهادی در جریان است زیرا مردم می دانند که به تدریج از ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین استفاده می کنند. بسیاری از آسیب پذیری ها و مسائل مربوط به مقررات اغلب مبادلات رمزنگاری و شرکت های مبتنی بر بلاک چین را با مشکل مواجه می کند.

روز جمعه ، توسط شبکه Sentinel مشخص شد که نقض HitBTC منجر به از دست دادن بیش از 40 میلیون توکن DVPN برای صرافی متمرکز شده است. جزئیات بیشتر در مورد نقض HitBTC نشان داد که این نقض در واقع به دلیل ضعفی رخ داده است که مهاجمان در عبارت یادآور متوجه شده اند.

نقض HitBTC به دلیل به خطر انداختن حافظه

به گفته مقامات شبکه Sentinel ، نقض HitBTC نتیجه بی احتیاطی شبکه نبود. با این حال ، مبادله کدهای مربوط به خود را به تاخیر انداخته بود. بازار پهنای باند P2P کاربران برنامه DVPN را متقاعد کرد که به برنامه اعتماد کرده و از ایمنی آن مطمئن باشند.

در پاسخ به اتهام شبکه Sentinel ، برنامه مبادله بیت کوین نشان داد که Sentinel کاربران خود را فریب می دهد و سعی می کند اشکالات و کاستی های تکنولوژیکی خود را پنهان کند.

“HitBTC بخش مبادله را به طور کامل تکمیل کرد و دارایی ها را به تیم شما ارسال کرد ، اما شما نتوانستید به طور ایمن قسمت خود را تحویل دهید.”

یادداشت HitBTC به شبکه نگهبان

در مجموعه ای از تصاویر بارگذاری شده توسط HitBTC ، سازمان فاش کرد که شبکه نگهبان پر از آسیب پذیری است. آنها در ادامه افزودند ،

“فناوری شما نه قابل اعتماد است و نه ایمن ، زیرا بلاک چین و نرم افزار جدید شما به طور کامل آزمایش نشده است.”