منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظر | تجزیه و تحلیل بنیادی ریپل: آیا ریپل در بلند مدت به 1000 دلار می رسد؟

نظر | تجزیه و تحلیل بنیادی ریپل: آیا ریپل در بلند مدت به 1000 دلار می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • در تحلیل بنیادی ریپل ، XRP شاهد انحراف استاندارد 11.5 درصدی در بازده روزانه بود
  • Ripple (XRP) بالاترین حجم روزانه را که باید ثبت شود ، ارسال کرد
  • در طول زمان مطبوعات ، ارزش کل بازار XRP 58.129 میلیارد دلار است.

زمان آن فرا رسیده است که اکثر ادعاهای بی اساس در مورد جامعه رمزنگاری شده مبنی بر اینکه XRP ریپل دارای اصول اولیه ضعیف است ، مطرح شود. در حقیقت ، ریپل امروزه یکی از قوی ترین پروژه های رمزارزی است که هنوز متروک شده است.

ریپل (XRP) شاهد انحراف استاندارد 11.5 درصدی در بازده روزانه بین آوریل – آگوست بود. نوسانات زیاد در مقایسه با بیت کوین و اتریوم باید توسط تجمع آوریل و سقوط متعاقب آن در ماه مه گزارش شده باشد.

نمودار زیر قیمت XRP را در مقایسه با حجم بین Q1 تا Q2 سال 2021 نشان می دهد که ارقام را در مدت 6 ماه از 2.26 میلیارد دلار به 4.49 میلیارد دلار دو برابر کرده است. جالب اینجاست که Ripple (XRP) بالاترین حجمهایی را که تا به حال در هر نمودار رمزنگاری شده ثبت شده است ، ارسال کرده است.

تجزیه و تحلیل بنیادی ریپل
منبع: Ripple Labs

تجزیه و تحلیل بنیادی ریپل: آینده بلند مدت XRP/USD

در یک موضوع Reddit که 7 ماه پیش قدمت داشت ، یکی از کاربران ادعای کاربر دیگری مبنی بر اینکه XRP به 10 هزار دلار می رسد را نادیده می گیرد و به او می گوید که بیش از حد تریاک مصرف کرده است. با این حال ، مورد قبلی پیش می رود و جسورانه ادعا می کند که 20 یا 40 دلار برای XRP هنوز راه پتانسیل سکه را بسیار دور کرده است.

خوب ، بیایید جهت XRP را در آینده بر اساس واقعیتها و نه چت های رسانه ای اجتماعی بررسی کنیم و ببینیم آیا 1000 دلار واقعیت دارد؟

قیمت هر ارز رمزنگاری شده معمولاً به اندازه سرمایه بازار آن وابسته است. یک سوم هدف 1000 دلاری بین 300 تا 350 دلار است. در طول زمان مطبوعات ، سرمایه کل بازار 58.129 میلیارد دلار است. حداقل 13.2 تریلیون دلار ارزش بازار XRP برای رسیدن به یک سوم 1000 دلار (یعنی 300 دلار) نیاز دارد. رسیدن XRP به 100 دلار مستلزم 4.4 تریلیون دلار سرمایه بازار است.

ارزش بیت کوین پیشرو در بازار 917 میلیارد دلار است. هنگام مقایسه ، XRP باید تقریباً 13 برابر اندازه BTC باشد تا به 350 دلار برسد. از این رو احتمالات را کمتر می کند.

رسیدن سکه به 1000 دلار زمان زیادی می برد. اما در اینجا ضربه زننده است ؛

ریپل یک سیستم بانکدار است و اکثر بانکداران ترجیح می دهند قیمت در محدوده سنت دلار – 1 دلار محدوده باقی بماند. این امر برای موسسات بانکی محاسبه خط اعتماد و ساده سازی پردازش معاملات در مقیاس بزرگ را آسان می کند.

بهتر است بگوییم که اگر این ارز رمزنگاری شده در مقیاس وسیع توسط بانک ها و موسسات سراسر جهان تصویب شود ، همچنان در معرض تورم است. حجم بخش بانکی در سطح جهان تا پایان سال 2021 22.5 تریلیون دلار با نرخ رشد سالانه 9.9 درصد پیش بینی شده است. آیا Ripple (XRP) می تواند تنها یک چهارم آن (5.625 تریلیون دلار) را جمع کند ، قیمت این توکن می تواند بین 100 تا 150 دلار باشد.

تفکر در امتداد این قضیه ، هدف 350 دلاری را به خانه نزدیک می کند. وقتی از نظر Ripple به عنوان یک سیستم مالی برای قوی تر شدن بانک ها و ساده سازی تراکنش های بانکی در زمان واقعی فکر می کنید ، متقاعد کننده تر می شود. به معنای واقعی کلمه ، تقریباً همه افراد در جهان که به حساب بانکی وابسته هستند از آلت کوین سود خواهند برد.

نتیجه

آنچه من بعنوان یک دلیل بزرگ در پشتزبانی جامعه رمزنگاری XRP می دانم ، همسویی آن با خدمات بخش سنتی است. این چیزی نیست که یک بیت کوین فعال معتقد باشد. در این راستا ، اعتقاد بر این است که XRP تنها تا زمانی که بانک ها وجود داشته باشند وجود خواهد داشت. شما به خوبی می دانید بیت کوین سازها در مورد بانک ها در 10-20 سال آینده چه نظری دارند. به طور قطع ، منابع مالی غیر متمرکز می تواند تسلط داشته باشد و XRP جایگاه خود را در طیف فناوری فینتک از دست بدهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.