منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظرسنجی نرخ ارز: نزدیک به 50 درصد از نسل هزاره از داشتن ارزهای دیجیتال راحت هستند

نظرسنجی نرخ ارز: نزدیک به 50 درصد از نسل هزاره از داشتن ارزهای دیجیتال راحت هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • 49 درصد از هزاره‌ها، آن‌هایی که بین 25 تا 40 سال سن دارند، با سرمایه‌گذاری در رمزارز راحت‌تر هستند.
  • ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری ارزشمند است. با این حال، چندین اشکال دارد که می تواند به سرمایه گذاری آسیب برساند.

علیرغم ماهیت بدبینانه سرمایه گذاران نسبت به ارزهای دیجیتال، تقریبا 50 درصد از هزاره ها این سکه ها را پذیرفته اند. این بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط Bankrate است. جای تعجب نیست که هزاره ها بیشتر از ارزهای دیجیتال راضی هستند. در واقع، آنها 49 درصد از کسانی را تشکیل می دهند که می خواهند در این نوع سرمایه گذاری ها پیشرفت کنند. این عدد را با Gen Xers با 37% مقایسه کنید و فقط 22% بچه‌های بیبی بوم.

به نظر می رسد که نسل های جوان اشتیاق طبیعی به ارزهای دیجیتال دارند. هزاره ها، 25 تا 40 ساله، بیشترین رضایت را از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال نشان می دهند. و 15٪ به جای تنها 7٪ از Gen X (محدوده سنی 41-56) می گویند “بسیار راحت” هستند. بیبی بومرزها نیز تنها 4 درصد محتوا با کریپتو داشتند.

نظرسنجی نرخ ارز: نزدیک به 50 درصد از نسل هزاره از داشتن ارزهای دیجیتال راحت هستند 1

برخی از هزاره ها آنقدر از آینده کریپتو مطمئن هستند که فکر می کنند سرمایه گذاری بهتری نسبت به سهام و اوراق قرضه سنتی است. یک نظرسنجی نشان داد که 12 درصد معتقدند بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال ده سال بعد ارزشمند خواهند بود.

در مقابل، ناچیز 9 درصد از نسل X و 5 درصد از بچه‌های پررونق احساس می‌کنند که دارایی‌های کریپتو قوی‌ترین سرمایه‌گذاری در دهه آینده است.

نتیجه نظرسنجی باعث جریان بیت کوین شد و سایر ارزهای دیجیتال توجه بیشتری را به خود جلب کردند. در ماه اکتبر اولین ETF بیت کوین در بازار نیویورک به نمایش عمومی رسید. این سرمایه گذاران را قادر می سازد تا روی هزینه آن توسط یک صرافی شرط بندی کنند.

آیا ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری ارزشمند است؟

ارزهای رمزپایه در سراسر آمریکا موج ایجاد می کنند، اما با کمبودهای مهمی همراه هستند. بیشتر مردم ممکن است به دلیل تازگی و ناشناس بودن آنها از سرمایه گذاری روی آنها راضی باشند. با این حال، مشاوران مالی هشدار می دهند که کریپتوها به دلیل نوسان بودن، سرمایه گذاری های پرخطری هستند.

بیت کوین در سال 2021 بسیار نوسان داشته است. سال را با حدود 29 دلار آغاز کرد و تا اواسط آوریل به بالاتر از 63 هزار رسید.

اما اخبار مربوط به ممنوعیت چین این دارایی دیجیتال به کاهش ارزش ارز دیجیتال کمک کرد. در نهایت در پایان جولای به زیر 30000 دلار رسید. اما از آن زمان به بعد، به بالاترین حد خود یعنی 67 هزار دلار برای هر سکه رسید.

بیت کوین در سال 2021 شاهد نوسانات شدید بوده است

نظرسنجی نرخ ارز: نزدیک به 50 درصد از نسل هزاره از داشتن ارزهای دیجیتال راحت هستند 2

منبع: Tradingview

قیمت بیت کوین در سال جاری غیرقابل پیش بینی بوده است. از ژانویه، در فصول نوسان داشته است. در ماه می، سقوط کرد و چند ماه بعد دوباره به بالا پرید تا در اکتبر به بالاترین حد خود برسد. در زمان نوشتن، بیت کوین ویژگی های صعودی را نشان می دهد.

ارزهای دیجیتال یک سرمایه گذاری داغ با ارزش های سرسام آور هستند. کریپتوها برخلاف سرمایه گذاری های سنتی که می توانند دارایی ها و جریان نقدی واقعی یک شرکت را پشتیبانی کنند، هیچ پشتوانه ای ندارند.