منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظرسنجی مسترکارت: 50 درصد از آمریکایی های لاتین از رمزنگاری استفاده می کنند

نظرسنجی مسترکارت: 50 درصد از آمریکایی های لاتین از رمزنگاری استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استفاده از رمزنگاری گسترده شده است زیرا دارایی های دیجیتال در کشورهای مختلف در سراسر جهان به جایگاه خود ادامه داده است. طبق نظرسنجی اخیر مسترکارت، بیش از نیمی از کاربران آن از دارایی های دیجیتال در فعالیت های روزانه خود استفاده می کنند. بر اساس این نظرسنجی، اکثر کاربران مذکور در قاره آمریکای لاتین قرار داشتند. با این حال، این گزارش تاکید می‌کند که استفاده از دارایی‌ها در پشت بام ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. یکی از این دلایل تورم و سایر عوامل موثر بر اقتصاد است.

نظرسنجی مسترکارت به حمایت قوی از استیبل کوین اشاره دارد

پیش از این، این مفهوم گسترده وجود داشت که دارایی های دیجیتالی قادر به نفوذ در برخی کشورها نبوده است. با این حال، نظرسنجی جدید مسترکارت اشاره کرده است که اکثر مردم به طور عمیق به این بخش‌ها نگاه نمی‌کنند، زیرا مردم به طور مداوم این دارایی‌ها را پذیرفته‌اند. آمریکای لاتین یکی از این قاره ها است که در بالای زنجیره فرزندخواندگی قرار دارد.

در نظرسنجی مسترکارت، کمی بیش از نیمی از پاسخ دهندگان اخیراً از رمزنگاری برای پرداخت یا خرید استفاده کرده اند. یک واقعیت هیجان انگیز این است که بیش از نیمی از مردم از استیبل کوین ها برای انجام تراکنش های خود استفاده می کنند. شاخص پرداخت که در اوایل سال جاری انجام شد نیز نشان دهنده علاقه مجدد به دارایی های دیجیتال در سراسر منطقه آمریکای لاتین است.

انتظار می رود پذیرش کریپتو در آمریکای لاتین افزایش یابد

با نرخ پذیرش سریع، کاربران متقاعد شده‌اند که فقط یک مسئله زمان است که افراد بیشتری به طرف مقابل جذب شوند. 54 درصد از پاسخ دهندگان تأیید کردند که معتقدند دارایی های دیجیتال عملکرد خوبی خواهند داشت، که افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار می دهد. علاوه بر این، این نظرسنجی همچنین بر این واقعیت تأکید دارد که کاربران حداقل در سال گذشته با نوع خاصی از دارایی دیجیتال تراکنش انجام داده اند. این معیار نشان می‌دهد که آن‌ها در همان چارچوب زمانی در آنجا بوده‌اند و از هموطنان خود از سایر نقاط آمریکا پیشی گرفته‌اند.

با این حال، این امر به شیوه‌های پرداخت استاندارد مورد استفاده در سایر بخش‌های قاره‌های مربوط به آمریکای لاتین نسبت داده می‌شود. یکی از مدیران ارشد مسترکارت با ذکر این نکته که کاربران در سرتاسر منطقه آمریکای لاتین از قبل آینده پرداخت ها را می شناسند و اکنون از آن استقبال می کنند، صحبت کرد. مدیر اجرایی همچنین انتظار دارد این روند ادامه داشته باشد و بیان می کند که در سال آینده می تواند تا 95 درصد حمایت شود. به غیر از کریپتو، کاربران در سراسر قاره با اشکال دیگری از پرداخت آشنا شده اند. با این حال، نظرسنجی Mastercard نشان داد که اکثر آنها سیستم پرداخت قابل کشتیرانی تری را ترجیح می دهند.