منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظرسنجی روسیه: 46 درصد از معامله گران از رمزارز برای پوشش ریسک استفاده می کنند

نظرسنجی روسیه: 46 درصد از معامله گران از رمزارز برای پوشش ریسک استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • نظرسنجی روسی نشان می دهد که 46 درصد از معامله گران از رمزارز برای پوشش ریسک استفاده می کنند
  • معامله گران روسی اکنون ارز دیجیتال را به املاک ترجیح می دهند
  • روسیه شاهد افزایش فعالیت های ارزهای دیجیتال است

داد و ستد دارایی های دیجیتالی مطمئن برای کسب سود در بازار مالی است. اگرچه برخی از مردم رمزارز را برای سود آن نگه می‌دارند، برخی دیگر آن را به عنوان پوششی در برابر رویدادهایی مانند تورم می‌دانند. یکی از این نمونه ها ترکیه است، جایی که بیشتر جمعیت آن به سمت دارایی دیجیتال پیشرو، بیت کوین، روی آوردند، زیرا ارزش لیر به شدت کاهش یافت. بر اساس نظرسنجی اخیر روسیه، این همان مورد در روسیه است، البته بدون تورم. بر اساس این گزارش، حدود 46 درصد از معامله‌گران ارزهای دیجیتال خرده‌فروشی معتقدند که دارایی‌ها می‌توانند الزامات پوشش ریسک را برآورده کنند.

تاجران روسی از بازار املاک و مستغلات غافل هستند

نظرسنجی اخیر انجام شده توسط Investing.com به دنبال این بود که مشخص کند اکثر معامله گران خرده فروشی در سراسر کشور چگونه به دارایی دیجیتال می نگرند. از 1000 شرکت کننده در نظرسنجی روسیه، تنها 46 درصد موافق بودند که دارایی ها را به عنوان پوششی در برابر چرخش شرایط اقتصادی نگه می داشتند. در این گزارش همچنین اشاره شد که این نظرسنجی پاسخ دهندگان را ملزم به انتخاب بین تجارت دارایی های دیجیتال و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کرد.

بر اساس نتایج نظرسنجی روسیه، تنها 37 درصد از پاسخ دهندگان موافق بودند که ترجیح می دهند در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند تا سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال. در بررسی یکی از مدیران ارشد شعبه روسیه Investing.com، اکثر مردم معمولاً اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در برابر رکود اقتصادی داشته باشند، املاک و مستغلات را به عنوان ابزار مالی می‌بینند. وی خاطرنشان کرد که دارایی های دیجیتال اکنون از سایر ابزارهای مالی پیشی گرفته اند و امسال به پرچمدار بخش مالی تبدیل شده اند.

روسیه شاهد افزایش فعالیت‌های ارزهای دیجیتال است

بر اساس نظرسنجی روسی، علیرغم اینکه بخش کریپتو حجم زیادی از دارایی ها را برای تجارت فراهم می کند، اکثر معامله گران روسی همچنان بیت کوین را ترجیح می دهند. در مطالعه‌ای که اخیراً توسط Brand Analytics در کشور انجام شد، یک وب‌سایت داده، بیت‌کوین دارایی‌هایی مانند Tether و Litecoin را جهش کرد تا به دارایی مورد تقاضا در کشور تبدیل شود.

دارایی های دیجیتال همچنان قلمرو خود را در بازار مالی نشان می دهند زیرا گزارش اخیر نشان می دهد که 77٪ از معامله گران در روسیه تأیید کرده اند که دارایی دیجیتالی یا دیگری را در اختیار دارند. در نظرسنجی روسیه همچنین اشاره شد که معامله گران طلاهای خود را رها کرده و از پول نقد برای خرید دارایی های دیجیتال استفاده می کنند. این اعداد همچنین در گزارش اخیر منتشر شده توسط بانک روسیه تأیید شده است. به گفته این بانک، معامله گران روسی نقش مهمی در رشد گسترده بخش کریپتو ایفا کردند و به سقف 2.8 تریلیون دلاری رسیدند.

در حال حاضر، روسیه یکی از بزرگ‌ترین مشارکت‌کنندگان در هش‌ریت ملی بیت‌کوین است و بایننس ترافیک گسترده معامله‌گران در منطقه را تایید کرده است. با توجه به تأثیرات همه گیر هنوز بسیار زیاد است، اکثر مردم هنوز در قطار کریپتو می پرند. در ابتدای ماه نوامبر، گلدمن ساکس تایید کرد که معامله گران بیشتری به سمت بیت کوین حرکت می کنند و طلا را ترک می کنند. سایر تحلیلگران نیز صدای خود را برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال وام می‌دهند، زیرا اعتماد آنها نسبت به اوراق قرضه دولتی بیشتر شده است.