منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نروژ از هشدار سوئد برای ممنوعیت استخراج کریپتو حمایت می کند

نروژ از هشدار سوئد برای ممنوعیت استخراج کریپتو حمایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • نروژ پشت پیشنهاد سوئد برای اعمال تدابیری علیه استخراج ارز دیجیتال است.
  • دولت قصد دارد دارایی های دیجیتال را ساده کند.
  • مصرف برق از کنترل خارج می شود.

نروژ می خواهد استخراج دارایی های دیجیتال را از طریق طرح جدید سوئدی محدود کند. آنها قصد دارند نگرانی های ناشی از ردپای کربن را حل کنند. بیورن آریلد گرام، سیاستمدار نروژی حزب مرکز، خواهان اعمال تدابیر سختگیرانه است. او در مصاحبه اخیر خود سرنخی ارائه کرد.

برخی از مقامات آژانس های برتر سوئد از اروپا خواستند تا استخراج اثبات کار را متوقف کند زیرا این کار خطراتی دارد. آنها این کار را در نامه ای سرگشاده انجام دادند. این ممنوعیت تضمین می کند که اهداف توافقنامه آب و هوای پاریس محقق شود.

علاوه بر این، نروژ همچنین به اجرای ممنوعیت مرتبط با استخراج معادن کمک خواهد کرد. ماهیت این امر اطمینان از بهبود پروتکل‌های بادوام‌تر و ساختارمندتر است.

پروتکل های بهتر

مدیران شرکت های خدمات مالی سوئد خواستار ممنوعیت استخراج اثبات کار در اتحادیه اروپا هستند.

تحت این سیستم، کامپیوترها باید ریاضیات پیچیده را حل کنند تا تراکنش ها اعتبار سنجی شوند. این فرآیند انرژی زیادی مصرف می کند زیرا انرژی محاسباتی نیز زیاد است. اتریوم تصمیم گرفته است با اتریوم 2.0 از اثبات کار به اجماع تبدیل شود.

گرام گفت که می‌داند استخراج کریپتو و فناوری پشت آن ممکن است ضروری باشد. با این حال، او خاطرنشان می کند که استفاده زیاد از انرژی های تجدیدپذیر در حال حاضر یک چالش است. وی خاطرنشان کرد که دولت باید برای مقابله با نتایج استخراج ارزهای دیجیتال، ممنوعیت هایی ایجاد کند.

نروژ به پناهگاه معدنچیان تبدیل شده است. این کشور تلاش می کند تا هزینه های معقول برق را کاهش دهد و همچنین انرژی های تجدیدپذیر غنی را بهبود بخشد. نروژ درصد قابل توجهی از انرژی خود را از تولید برق آبی ساطع می کند.

در آغاز سال، نروژ مقرون به صرفه ترین برق را تمدید کرد. این کار را برای مشتریان غیر خانگی در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) انجام می دهد. گرام گفت که امسال مقدار زیادی انرژی توسط استخراج کنندگان بیت کوین در نروژ مصرف شده است. سوئد به طرف های مختلف نیاز دارد تا از انرژی های تجدیدپذیر استفاده کنند. برای تغییرات آب و هوایی عالی خواهد بود.

ارزش تشکیل دهنده

گرام این خبر را در بحبوحه بحث در کشور درباره انرژی های تجدیدپذیر برای فعال کردن ضرب سکه دیجیتال منتشر کرد. او اصرار دارد که انرژی های تجدیدپذیر باید ارزش خود را نشان دهند.

چند ماه پیش، وزیر محیط زیست اسپن بارت اید گفت که استخراج کریپتو در آینده خطرات قابل توجهی را برای شرکت های انرژی بر آنها به همراه خواهد داشت.

EC مسئول اجرای قوانین کریپتو در اتحادیه اروپا است. کمیسیون اعتراف کرده است که در حال حاضر صنعت ماینینگ کریپتو را تشویق می‌کند تا گزینه‌های بهتری را بپذیرد. ماینرها باید نرم افزارها را از بلاک چین اثبات کار به اثبات سهام تغییر دهند.