منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نخست وزیر نارندرا مودی نسبت به استفاده بالقوه از ارزهای دیجیتال محتاط است

نخست وزیر نارندرا مودی نسبت به استفاده بالقوه از ارزهای دیجیتال محتاط است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

• مودی معتقد است که استفاده از فناوری های جدید مبتنی بر ارزهای دیجیتال منطقی است.
• نخست وزیر نارندرا مودی فکر می کند که همه کشورها باید برای مطالعه صنعت کریپتو گرد هم آیند.

هند به دلیل نقل قول های نخست وزیر نارندرا مودی در مورد این موضوع، دوران پرتنشی را در تجارت کریپتو سپری می کند. مودی گفت امیدوار است بازار مجازی به دست افراد اشتباه نیفتد. رهبر ارشد هند در یک رویداد مجازی در سیدنی درباره فناوری‌های جدید کریپتو صحبت کرد.

مودی می افزاید که کشور در جنوب آسیا قوانین محکمی را ایجاد کرده است که در آن محافظت از داده های سرمایه گذاران انتظار می رود. با این حال، هند یک تصویر ناتمام در مورد ارزهای رمزپایه را پشت سر گذاشته است که مشخص نیست آیا آنها آنها را می پذیرند یا قصد دارند آنها را تنظیم کنند.

نخست وزیر نارندرا مودی در مورد ارزهای دیجیتال در هند بحث می کند

نخست وزیر نارندرا مودی

این سیاستمدار برجسته هندی معتقد است که کشورها باید مشترکاً در ایجاد و توسعه فناوری‌های جدید، احتمالاً مبتنی بر رمزارزها، سرمایه‌گذاری کنند.

مودی بیان می‌کند که بسیاری از فن‌آوری‌های جدید در حال تبدیل شدن به مکانیسم‌های قدرت جدیدی هستند که بسته به نحوه استفاده از آنها می‌توانند توسعه یا مشکلاتی را به همراه داشته باشند. نخست وزیر هند در اظهارات خود دقیق بود و نشان داد که آماده پذیرش ارزهای دیجیتال است. با این حال، هنوز تردید وجود دارد.

یک جلسه مجازی در سیدنی نشان می دهد که چگونه فناوری های جدید در رمزارزها توسعه خواهند یافت

نخست‌وزیر نارندرا مودی تصریح کرد که نقطه قوت اصلی کشورها درج‌کردن آن‌ها است و نباید اجازه دهند اهداف آنها در عملکرد نادرست آنها دخالت کند. اما مودی می افزاید که تجارت مجازی امکان اصلاح حاکمیت، جامعه و حتی اقتصادی را که همه به آن چسبیده بودند را ممکن ساخته است.

در میان نظرات، نخست وزیر نارندرا مودی نیز معتقد است که بسیاری از کشورها باید فناوری های مبتنی بر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را ایجاد کنند. به این ترتیب تجارت جدید ترویج می‌شود و دولت‌ها به سمت دوران جدید مالی معطل نمی‌شوند. با این حال، مودی هشدار می دهد که این پیشرفت های جدید نباید به دست افراد اشتباهی بیفتد تا از عوارض جلوگیری شود.

قبل از اظهارات نخست وزیر نارندرا مودی، هند تصویری غیرقطعی از استفاده قانونی یا غیرقانونی ارزهای دیجیتال داشت. جنوب آسیا نگرانی خود را در مورد رمزارزها و استفاده از آنها در پولشویی یا حمایت از سازمان های تروریستی نشان داده است. چندین سیاستمدار هندی پیشنهاد داده اند که جلساتی برای صحبت در مورد آینده ارزهای دیجیتال در این کشور برگزار شود، حتی از آغاز نوامبر.

با این حال، پس از نظرات مودی، چشم انداز کریپتو در هند یک بار دیگر مسیر مطلوبی را در پیش گرفته است و ممکن است استفاده از آن قانونی شود. مودی همچنین حمایت خود را از فناوری های جدید مانند 5G در تلفن های همراه و هوش مصنوعی نشان می دهد. هند به دنبال این است که سال 2021 را با ورود به دنیای فناوری جدید به پایان برساند.