منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه خرید Disney NFT و دریافت شخصیت‌های نمادین را کشف کنید

نحوه خرید Disney NFT و دریافت شخصیت‌های نمادین را کشف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • NFT‌های Disney برای خرید در روز Disney+ در دسترس هستند.
  • NFT های دیزنی در بازار Veve معامله خواهند شد.

این یک زمان زیبا برای هنردوستان است، که اکنون این فرصت را دارند تا شخصیت های دیزنی را که همیشه می خواستند به دست بیاورند. شرکت‌های Disney و VeVe برای انتشار سری NFT مربوط به جنگ ستارگان، پیکسار، مارول و دیگر فیلم‌های دیزنی با یکدیگر همکاری کرده‌اند. مجموعه UFC NFT نیز اخیرا منتشر شده است، بنابراین بسیاری از چیزها در حال آماده شدن هستند.

NFT‌های Disney از روز Disney+، که در 12 نوامبر رخ می‌دهد، برای خرید در دسترس خواهند بود. توکن‌های غیرقابل تعویض شخصیت‌های نمادین در بازار VeVe ارائه می‌شوند. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه NFT دیزنی را بخرید و در آینده آنها را معامله کنید.

خرید Disney NFT در جشن دیزنی + روز

اولین بار برای خرید NFT های دیزنی چند روز دیگر در جشن دیزنی + روز و زمانی که برای اولین بار عرضه می شوند، خواهد بود. برنامه VeVe Digital Collectibles مجموعه های دیجیتالی از فیلم های مورد علاقه شما را ارائه می دهد.

مجموعه های متعددی وجود خواهند داشت که در بازار رها می شوند. در حال حاضر، این شرکت یک مجموعه “لحظه های طلایی” و یک مجموعه دیجیتالی Ultra Rare را معرفی کرده است.

اشتراک های فوق العاده دیزنی نیز وجود دارد. پس از انتشار NFT های دیزنی، اشتراک ها با خرید مستقیم از برنامه VeVe در دسترس خواهند بود. اشتراک جایزه برای خریدهای Golden Moment NFT سه ماه و برای دیگری 12 ماه است.

برنامه VeVe را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و بخش نسخه های جدید را تماشا کنید تا آماده شوید.

خرید و فروش با بازار ثانویه VeVe

شما هنوز هم می‌توانید NFT دیزنی را از طریق بازار ثانویه VeVe معامله کنید، حتی اگر نتوانید پس از عرضه اولیه آن‌ها را بخرید. لیست های بازار را بررسی کنید تا متوجه شوید آیا شخصیت های NFT مورد علاقه شما در دسترس هستند یا خیر. از آنجایی که تراکنش‌های دیجیتال بلافاصله انجام می‌شوند، تصمیم‌گیری باید بسیار سریع باشد.

در حال حاضر، NFT های دیزنی نیز احتمالا با قیمت های فوق العاده ای به فروش می رسند، زیرا NFT ها در حال حاضر میلیون ها نفر به فروش می رسند. در نتیجه همکاری VeVe و Disney، انتظار می رود افراد بیشتری به سمت NFT کشیده شوند.

VeVe همچنین با چندین برند دیگر همکاری کرده است و آنها تلاش می کنند تا شخصیت های استثنایی NFT را برای مشتریان خود منتشر کنند. حساب‌های رسانه‌های اجتماعی آنها را دنبال کنید تا نسخه شخصیت نمادین مورد علاقه شخصی خود را در NFT از دست ندهید. در آینده نزدیک تغییرات زیادی رخ خواهد داد، بنابراین بهتر است آن را در آغوش بگیرید.